فهرست
آندو: شادی گل من شخصی است، دیگران نباید بفهمند
آندو: شادی گل من شخصی است، دیگران نباید بفهمند

آندو: شادی گل من شخصی است، دیگران نباید بفهمند

محمد نوری کاپیتان پرسپولیس در مصاحبه‌ای با خبر‌ورزشی گفت که برای فصل بعد می‌خواهد آندرانیک تیموریان را به پرسپولیس بیاورد. همین موضوع بهانه‌ای شد تا با آندو دقایقی حرف بزنیم. او در مورد حرف‌های نوری و شانس تراکتور برای قهرمانی  پاسخ می‌دهد.

برد مهمی را مقابل سایپا به‌ دست ‌آوردید.
بله، خدا را شکر که یک بازی مهم را بردیم. بازی سنگینی برای هر دو تیم بود اما این سنگینی برای تراکتور بیشتر بود. ما در لیگ قهرمانان هم بازی کرده بودیم، به همین خاطر مجبوریم با تعداد اندک بازیکن، انرژی بیشتری بگذاریم. همه مردم تبریز و هواداران باید این مشکل تراکتور را بدانند ولی خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم و به صدر جدول رده‌بندی لیگ ‌برتر برسیم.

حالا سرنوشت قهرمانی درست خودتان است.
طبیعی است که اگر تا آخرین هفته نتایج خوبی بگیریم، قهرمان خواهیم شد ولی در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. 4 هفته باقی ‌مانده و مشخص نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد. ما باید در بازی‌های باقی‌مانده هم نتایج خوبی بگیریم، هر چند که واقعاً کمبود بازیکن داریم و این کار سرمربی را سخت می‌کند. باید به یک موضوع دیگر هم اشاره کنم.

چه موضوعی؟
ما برای قهرمانی نیاز به حمایت هواداران داریم و از آنها می‌خواهم که در 4 بازی باقی‌مانده چند برابر گذشته از تراکتور حمایت کنند. آنها به خوبی می‌دانند که قهرمانی تراکتور در لیگ ایران یک اتفاق بزرگ و ویژه خواهد بود.

در این بازی هم نقش مهمی در برد تراکتور داشتی و خیلی‌ها معتقدند در حال حاضر مؤثرترین بازیکن تراکتورسازی هستی.
من فقط سعی می‌کنم وظایفم را در زمین مسابقه انجام دهم. باید قبول کنید تا کسی در فوتبال اشتباه نکند، گلی رد و بدل نمی‌شود. من هم وقتی دیدم عقب هستیم، خواستم شرایط بازی را عوض کنم و خدا را شکر که توانستیم 2 گل بزنیم و ببریم.

چرا در هر بازی خوشحالی‌های متفاوتی انجام می‌دهی، آیا منظوری داری؟
خیلی‌ها در این مورد از من سؤال می‌کنند و این برایم عجیب است. خوشحالی بعد از گل یک موضوع شخصی است که نباید دیگران دلیل و مفهومش را بدانند. این نظر من است. من دلیل خوشحالی‌هایم را نمی‌گویم چون برای خودم بی‌مزه می‌شود.

محمد نوری گفته سال بعد تو را به پرسپولیس می‌آورد. در مورد حرف‌های او چه نظری داری؟
من 15 سال است که با محمد دوست هستم و از لطف او بی‌نهایت ممنونم. ان‌شاءا... اگر قرار شد در ایران و در تراکتورسازی بمانم، نوری را به تبریز می‌برم. همین، حرف دیگری ندارم!

     
آی اسپورت
2015-04-18 12:40:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر