فهرست
افتتاحیه لیگ قهرمانان شکست بار بود / طلسم قلعه نویی در آزادی
افتتاحیه لیگ قهرمانان شکست بار بود / طلسم قلعه نویی در آزادی

افتتاحیه لیگ قهرمانان شکست بار بود / طلسم قلعه نویی در آزادی

آی‌اسپورت ـ

ورزشگاه آزادی تهران؛ تماشاگر 30 هزار نفر

گل: عماد خلیل 58

استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، مجید غلام‌نژاد (محمد مهدی نظری 72)، امیرحسین صادقی، پژمان نوری، آندرانیک تیموریان، ایمان مبعلی (خسرو حیدری 61)، محمد قاضی، آرش برهانی (تونی کاروالیو 78)، جی‌لوید ساموئل و سیاوش اکبرپور.

سرمربی: امیر قلعه نوعی

الشباب: ولید عبدالله، عبدالله الاستاح، سیاف البیشی، عمر الغمدی، رافائل داسیلوا فرانچسکو، فرناندو منگازو، احمد ابراهیم اطیف، عبدالمالک الخبیری (عبدالمجید الرویری 78)، حسن فلاتح، عماد (سعید الدوساری 88)، المرشدی.

سرمربی: عمار السویح

شرح بازی :

استقلال اولین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل الشباب عربستان 3 امتیاز حساس را تقدیم تیمی کرد که پس از به ثمر رساندن گل در اوایل نیمه دوم با دفاعی منطقی مسابقه را به سود خود تمام کرد و البته استقلال هم آنقدر پرحرارت و آتشین نبود که بتواند تغییری در این روند ایجاد کند.

آبی‌ها در دقایق پایانی می‌توانستند به گل تساوی برسند اما داور چینی خطای فاحش مدافع الشباب روی محمد قاضی را پنالتی تشخیص نداد، تصمیمی که با اعتراض شدید امیر قلعه‌نویی مواجه شد، مربی‌ای که حالا باید برای 5 بازی باقیمانده برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد.
شباب امروز برنده  ای  کم حرف و حدیث بود. آنها بارها از ضعف دفاعی استقلال از سمت راست استفاده کردند تا دروازه رحمتی را با خطر مواجه کنند.
شرح گل :
1-0 ( الشباب):نفوذ بازیکن تکنیکی الشباب، فرناندو منگازو از جناح راست استقلال با جا ماندن دو مدافع همراه شد و پاس افقی او در ورودی دروازه استقلال به عماد رسید تا این بازیکن با یک بغل پای ساده دروازه آبی پوشان را باز کند و حساب کار یک بر صفر به سود الشباب شود.

لحظات حساس :
دقیقه 18 - این دیدار حنیف عمران زاده از چند قدمی و به طرز عجیبی توپ را به دروازه بان حریف تقدیم کرد تا تماشاگران استقلال متعجب بمانند.

دقیقه 36- این دیدار ارسال ایمان مبعلی با ضربه سر حنیف عمران زاده همراه و درون دروازه میهمان جای گرفت که کمک داور اول این گل را آفساید اعلام کرد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل همراه شود.

دقیقه 56 - ارسال سیاوش اکبرپور ازجناح راست با ضربه سرآرش برهانی همراه شد اما با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 73- ارسال ساموئل سبب شد تا آرش برهانی در فرصت مناسبی قرار بگیرد اما تعلل این مهاجم مانع از گلزنی آبی پوشان شد.
لحظاتی پس از آن محمدقاضی در فرصتی مناسب برای گلزنی قرار گرفت که با خطای مسلم مدافعان الشباب مواجه شد اما داور این دیدار به راحتی از اعلام پنالتی گذشت.امیرقلعه نویی سرمربی استقلال پس از این صحنه اعتراض زیادی به داور چین تایپه ای داشت.

دردقیقه 84-  محمدمهدی نظری با حرکتی انفرادی، ضربه ای زمینی را به سوی دروازه الشباب فرستاد که با اختلاف بسیار اندکی به بیرون رفت.
 اتفاق ویژه :

تعدادی هوادار در جایگاه رو به‌رویی خبرنگاران و در واپسین دقایق بازی، علیه سیاوش اکبرپور شعار سر دادند و خواستار رفتنش از تیم شدند اما این شعارها با واکنش هواداران دیگر حاضر در این جایگاه همراه شد و در ادامه درگیری‌های لفظی با درگیری فیزیکی همراه بود.     
آی اسپورت
2014-02-25 22:02:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر