فهرست
واکنش برانکو به اعتراض گابریل: در جلسه انضباطی باید توضیح دهد
واکنش برانکو به اعتراض گابریل: در جلسه انضباطی باید توضیح دهد

واکنش برانکو به اعتراض گابریل: در جلسه انضباطی باید توضیح دهد

آی اسپورت- در دقیقه 66 دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان، برانکو دست به انجام یک تعویض تاکتیکی زد تا گابریل فرناندو را از زمین بازی خارج کرده و پیام صادقیان را به جای این بازیکن به میدان بفرستد. در این لحظه با اینکه تصور می شد تعویض، بدون هیچ اتفاق ویژه ای انجام گیرد اما گابریل در هنگام ترک زمین، بدون توجه به مربیان جدید پرسپولیس، رفت و گوشه ای از نیمکت نشست.

این مساله، خشم برانکو را در برداشت تا سرمربی سرخپوشان در اولین حضورش روی نیمکت پرسپولیس با اولین نکته انضباطی مواجه شود، آن هم بی انضباطی توسط یک بازیکن برزیلی. اما شنیده های ما حکایت از آن دارد که برانکو در صحبتی خصوصی با یکی از مدیران باشگاه خواستار یک جلسه انضباطی فوری شده است.

برانکو در تماسی که با یکی از مدیران باشگاه داشته، گفت: «گابریل کار زشتی کرد و این یک بی احترامی بزرگ به تمام بازیکنان و حتی هواداران پرسپولیس بود. من به سادگی از کنار این بی احترامی ها نمی گذارم و او را باید در جلسه انضباطی ببینیم. گابریل کاری کرده که از نظر ما اصلا درست نیست از همین رو باید در یک جلسه انضباطی داخل باشگاه و درون خانواده پرسپولیس پاسخگوی رفتارش باشد.»

در زمان مربی گری حمید درخشان، تک تک بازیکنان پرسپولیس، از سوشا مکانی و نیلسون که گلرهای تیم بودند گرفته تا محمد عباس زاده و امید عالیشاه به عنوان مهاجمان تیم، دردسرهای بزرگی ساختند و حتما برانکو ماجرای تمام بی انضباطی های پرسپولیسی ها در این فصل را می داند که بابت یک رفتار زشت از یک بازیکن کم حاشیه و خارجی تیم، این طور از کوره در رفته و خواستار جلسه انضباطی برای گابریل شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-18 12:50:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر