فهرست
یک شایعه: هدایتی، صادقیان را وارد ترکیب کرد؟
یک شایعه: هدایتی، صادقیان را وارد ترکیب کرد؟

یک شایعه: هدایتی، صادقیان را وارد ترکیب کرد؟

آی اسپورت- حضور پیام صادقیان نا آماده در ترکیب پرسپولیس بعد از باخت مقابل سپاهان حرف و حدیث‌های بسیاری به وجود آورد. برخی از بازیکنان پرسپولیس و بیشتر اهالی فوتبال و کارشناسان تعویض اشتباه این بازیکن و حضورش در زمین به جای فرناندو گابریل را یکی از دلایل اصلی باخت سرخ‌ها مقابل سپاهان می‌دانند. نکته عجیب اینجاست که صادقیان بعد از نیمکت نشینی متوالی در دوره درخشان و تک بازی حسین عبدی در دو بازی اخیر به‌عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شده اما دقایقی بعد از ورودش به زمین پرسپولیس گل خورده ؛به طوری که یک بار برد را از دست داده و بار دوم پیروزی را با یک شکست تلخ عوض کرده است.
اما بازی کردن صادقیان - که در صحنه منجر به گل اول سپاهان در میانه میدان توپ را لو داد و دنبال توپ نرفت - داستان جالب و عجیبی دارد. گفته می‌شود حسین هدایتی که این روزها نقش پدرخوانده پرسپولیس را بازی می‌کند و حتی با بازیکنان مد نظر فصل آینده‌اش در لواسان مذاکره می‌کند از برانکو خواسته تا به پیام صادقیان بازی بدهد و به نوعی او را احیا کند! هدایتی علاقه زیادی به صادقیان دارد تا جایی که وقتی صادقیان به خاطر نیمکت نشینی‌هایش از درخشان به او گله گرده و گفته بود: «درخشان فوتبالم را نابود می‌کند » جواب داده بود درخشان از تیم رفتنی است اما صادقیان می‌ماند. از آنجایی که هدایتی پول قرارداد برانکو و دستیارانش را داده گفته می‌شود عابربانک او را وارد ترکیب پرسپولیس در دو بازی اخیر کرده که اگر واقعا اینگونه باشد در همین دو بازی نخست استقلال کاری پروفسور در پرسپولیس از بین می‌رود.
ازطرفی گفته شده برانکو از دو سه روز قبل از بازی با سپاهان مدام به صادقیان می‌گفته آماده باشد چرا که قصد دارد او را دقیقه 60 به بازی بفرستد که این موضوع هم می‌تواند در ادامه داستان قبلی توجیه شود.
با این حال از آنجایی که این داستان هم عجیب به نظر می‌رسد باید دید برانکو در روزهای آینده با بازیکن نا آماده‌اش چگونه تا می‌کند و آیا با وجود ضربه خوردن تیمش در حضور صادقیان باز هم به این بازیکن ناآماده میدان خواهد داد یا نه.

  ۵  
آی اسپورت
2015-04-18 13:01:59
نظر دهید

۵ نظر
saeed
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
واقعا این چرت و پرتا رو از کجا میارین مینویسین؟
چی میزنی که اینا میاد تو ذهنت؟؟؟
جنسش زیاد خوب نیس
asafa
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۵:۵۵
آقا سعید مشکل از جنسش نیست.چون تو گزارشش عادل از پیام تعریف کرد و گفت انگار هنوز فوتبال خوب یادشه جوشی شدن
nazir
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۰۹
صادقیان کارش تمومه. رفته تو باقالیا. بغل دست مهرداد اولادی و نیکبخت و بقیه استعدادای نفله شده.
aminoof6666
يكشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴، ۰۲:۱۹
پیام عالی بازی کرد ما هوادارا پشت پیام هستیم و حمایتش میکنیم.ای اسپورت بچاپ
-
يكشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۱۴
پیام فوق العاده هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر