فهرست
دیسلایک: آرشِ بحرانی!
دیسلایک: آرشِ بحرانی!

دیسلایک: آرشِ بحرانی!

آی اسپورت- 1 دقیقه و 58 ثانیه را از وقت های تلف شده 3 دقیقه ای مسابقه پشت سر گذاشتیم. امید ابراهیمی، به زیبایی از میانه های زمین توپ را برای عنایتی ارسال می کند و رضا، با ضربه سر هوشمندانه اش، مهاجم بدون یارگیر استقلال را به یک موقعیت ایده آل گلزنی می رساند. در تختی، خیلی ها مطمئن شده اند که استقلال روی این صحنه در «قلعه تایم» به گل می رسد اما فردِ پشت توپ، آرش برهانی است و این یعنی، 8 ثانیه بعد از ارسال ابراهیمی، دوربین ها کلوزآپِ عجیب دست های رو به آسمان عنایتی و بعد، اکستریم کلوز صورت یخ زده آرش را ضبط خواهد کرد. مهاجمِ شماره 9، هنوز هم استاد جاگیری به شمار می رود و البته استاد مسلم خراب کردن توپ هایی که گل کردن شان ساده تر به نظر می رسد.

از آخرین گل آرش برای استقلال، 12 هفته می گذرد. او آخرین بار در هفته چهاردهم موفق به گلزنی برابر تیمش شده است و بعد از این گل به تراکتورسازی، موقعیت های زیادی را در بازی های بعدی از دست داده است.جالب اینکه آرش در 11 مسابقه از این 12 دیدار به میدان رفته و تنها یک دیدار را به خاطر محرومیت از دست داده است.

از هفته بیست و سوم به بعد، آرش در تیم استقلال تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شده است. آمار این فصل پسر بحرانی استقلالی ها، احتمالا مدیران باشگاه را مجاب خواهد کرد که در پایان فصل به فکر فروش او باشند. مهاجمی با آمار حیرت انگیز تنها 2 گل در 1287 دقیقه بازی!

     
آی اسپورت
2015-04-18 13:29:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر