فهرست
درباره یک عکس: سریالِ خودت را بساز!
درباره یک عکس: سریالِ خودت را بساز!

درباره یک عکس: سریالِ خودت را بساز!

آی اسپورت- بر خلافِ سه نوروز گذشته، این بار دیگر در کنداکتور آغاز سال نوی شبکه اول سیما، خبری از سریال پایتخت نبود. این اتفاق برای مخاطبان پرشمار این مجموعه جالب تلویزیونی خوشایند نبود. آن ها تصور می کردند که ساخت پایتخت جدید متوقف شده و دیگر خبری از شماره چهارم آن نخواهد بود اما قرار بر این شده بود که سری جدید پایتخت، این بار در ماه رمضان روی آنتن تلویزیون برود. چند روز قبل، خبر رسید که سیروس مقدم و گروهش برای تصویربرداری بخشی از این کار راهی چین شده اند و حالا این تصویر، نشان از حضور آن ها در این کشور دارد.

احمد مهرانفر، به عنوان نماینده تلویزیون ایران برای بازی در پایتخت در چین و مرتضی پورعلی گنجی به عنوان نماینده فوتبال ایران در سوپرلیگ این کشور، به هم رسیده اند و این عکس یادگاری را به ثبت رسانده اند. عکس، در صفحه اینستاگرام مرتضی در کنار یکی از جملات قصار همیشگی او منتشر شده است.

پایتخت 4، احتمالا همانند سری های قبلی این مجموعه، تماشایی از آب درخواهد آمد. این موضوع اما تنها داستان نهفته در این تصویر نیست. این تصویر قهرمان دیگری هم دارد که می تواند سریال خودش را بسازد. که بعد از روزهای درخشان اش در جام ملت ها، حالا برای ساخت تحربه هایی جدید راهی چین شده و سر بانداژ شده اش، شجاعت اش در ترکیب تیانجین تدا را به رخ می کشد. مرتضی باید درامِ خودش را بسازد. داستان پسری که باید از پایین گنج افروز بابل، به بام فوتبال اروپا برسد.

     
آی اسپورت
2015-04-18 14:03:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر