فهرست
استقلال باز هم جلو افتاد و نبرد / 21 امتیاز، تاوان درد مزمن
استقلال باز هم جلو افتاد و نبرد / 21 امتیاز، تاوان درد مزمن

استقلال باز هم جلو افتاد و نبرد / 21 امتیاز، تاوان درد مزمن

آی اسپورت – ناتوانی استقلال در حفظ برتری، این فصل بزرگترین مشکل تیم قلعه‌نویی است. استقلال این فصل در 9 بازی مقابل 9 تیم مختلف گل اول بازی را زده اما در نهایت نتیجه مسابقه با مساوی یا باخت آبی‌پوشان به پایان رسیده است. ناتوانی استقلال در حفظ پیروزی مقابل 9 تیم مختلف لیگ برتر یک دردسر بزرگ برای قلعه‌نویی محسوب می‌شود. مشکلی که 4 هفته مانده به پایان لیگ، استقلال را در فاصله 7 امتیازی صدر و 4 امتیازی سهمیه لیگ قهرمانان قرار داده است.

استقلال در 9 بازی که گل اول را زده و پیروز نشده، مجموعا 21 امتیاز از دست داده. امتیازاتی که حتی نیمی از آن‌ها هم می‌توانست استقلال را تبدیل به مدعی اول قهرمانی کند. آبی‌پوشان در بازی با رفت با سپاهان و پرسپولیس و بازی برگشت با فولاد برد را با باخت عوض کردند و در بازی رفت با پدیده، صبا و تراکتورسازی و بازی برگشت با استقلال خوزستان، ذوب آهن و ملوان بعد از زدن گل اول بازی را با مساوی به پایان رساندند.

اوج این بحران استقلال، در دو مقطع هفته دوازدهم تا پانزدهم و هفته بیست و چهارم تا بیست و ششم بود. استقلال بین هفته‌های دوازدهم تا پانزدهم، در 4 بازی پیاپی گل اول بازی را زد اما در نهایت نتوانست پیروز شود. اتفاقی که در 3 بازی اخیر با فولاد، ذوب آهن و ملوان برای تیم قلعه‌نویی تکرار شده است. این بار شاید رکورد عجیب قلعه‌نویی، بیشتر از 3-4 هفته ادامه پیدا کند.


بازی‌هایی که استقلال گل اول را زده و پیروز نشده است

هفته 3 / سپاهان / باخت

هفته 12 / پدیده / مساوی

هفته 13 / صبا / مساوی

هفته 14 / تراکتورسازی / مساوی

هفته 15 / پرسپولیس / باخت

هفته 17 / اس.خوزستان / مساوی

هفته 24 / فولاد / باخت

هفته 25 / ذوب‌آهن / مساوی

هفته 26 / ملوان / مساوی

     
آی اسپورت
2015-04-18 13:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر