فهرست
رکورد عجیب مدافعِ استقلال/ میلادِ آقای کارت!
رکورد عجیب مدافعِ استقلال/ میلادِ آقای کارت!

رکورد عجیب مدافعِ استقلال/ میلادِ آقای کارت!

آی اسپورت- برای سومین بار در طول فصل، محرومیت به سبب دریافت کارت زرد، پای نام میلاد شیخ فخرالدینی خورده است. بازیکن شماره 34 آبی ها، در سه مسابقه نخست اش در ترکیب استقلال هیچ کارت زردی نگرفت اما خیلی زود ناپرهیزی را تمام کرد و در دیدار هفته چهارم با سایپا، اولین اخطار را در مقابل چشمانش داد. یک هفته بعد، میلاد در بازی با پیکان نیز اخطار گرفت و دو هفته بعد از آن، کارت زرد در دیدار با نفت مسجدسلیمان، اولین محرومیت را برای این بازیکن به همراه آورد. محرومیتی که شانس حضور در بازی حساس با نفت تهران را از او گرفت.

میلاد در هفته های یازدهم و سیزدهم، در مقابل ملوان و صبا نیز کارت زرد دریافت کرد تا این بار بازی با تیم سابق اش تراکتورسازی را از دست بدهد. این بازیکن 5 اخطاره، کارت زرد ششم را در برابر پرسپولیس گرفت و این بار به خاطر درگیری با امید عالیشاه، یک مسابقه دیگر محروم شد. او با دریافت کارت زرد هفتم در مقابل سپاهان، دیدار هفته نوزدهم با سایپا را هم از دست داد.

فخرالدینی که بعد از اخطار هفت 21 برابر گسترش فولاد، 4 هفته بدون اخطار مانده بود، در مسابقه روز گذشته با ملوان دوباره کارت زرد گرفت تا برای سومین بار به سبب دریافت کارت های زرد از حضور در یک مسابقه محروم شود. او حالا دیدار با پدیده را از دست داده اما در سه مسابقه پایانی این فصل، شانس دو رقمی کردن تعداد کارت هایش را خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-18 14:34:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر