فهرست
مورینیو، این بار حامی پیگرینی/ او لایق احترام بیشتری است
مورینیو، این بار حامی پیگرینی/ او لایق احترام بیشتری است

مورینیو، این بار حامی پیگرینی/ او لایق احترام بیشتری است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو برخلاف عادت همیشگی اش به دفاع از مانوئل پیگرینی، سرمربی تحت فشار منچستر‌سیتی پرداخت و او را لایق احترام بیشتری می‌داند.

اختلاف 12 امتیازی ناشی ازنتایج ضعیف سریالی اخیر با چلسی صدرنشین در لیگ برتر باعث شده در محافل ورزشی انگلیس از مانوئل پیگرینی به عنوان اخراجی پایان فصل نیمه آبی شهر منچستریاد شود.

آقای خاص به این دلایل، مخالف اخراج همتایش است:« از نتایج ضعیف اخیر سیتی شگفت زده نشده ام چون به هرحال دوره افت برای هر تیمی وجود دارد.فقط متعجبم که چگونه فاتح 2 فصل از 3 فصل اخیر لیگ برتر، تیم در کورس قهرمانی این فصل و فاتح 2 جام در فصل گذشته به محض چند نتیجه ضعیف،‌اوضاع را بحرانی و جهنمی جلوه می‌دهد.انگار تیم فعلی از گروهی ضعیف با مربی فاجعه  و لایق  بدترین بی حرمتی تشکیل شده است؛ درحالی که همین تیم فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد. این چرخش را درک نمی‌کنم.»

سرمربی چلسی در ادامه از فلسفه فوتبال در انگلیس گفت:« در فوتبال جزیره، حس رقابت طلبی بالایی وجود دارد.وقتی یک تیم دو سال متوالی جام می‌برد و فوتبال انگلیس را تحت سلطه خود می‌گیرد، بقیه با جنگ با گروه قهرمان می‌پردازندچگونه می‌توانید به فاتح 2 فصل از 3 فصل اخیر، دیدی منفی داشته باشید؟ بله، آن ها امسال قهرمان نمی‌شوند اما پارسال این عنوان را به دست آوردند.عده‌ای ای از مربیان می‌توانند سال ها جام نبرند و در آرامش، سر جای خود بمانند اما حالا یک فصل ناموفق باعث شده، سران سیتی فکر کنند جنایتی رخ داده است! رقیب ما مدافع عنوان قهرمانی است و در این موضع، عده ای به دشمنی با این تیم برمی‌خیزند.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-18 14:41:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر