فهرست
میلیتو: بردن سه گانه برایم مهم تر از توپ طلا بود
میلیتو: بردن سه گانه برایم مهم تر از توپ طلا بود

میلیتو: بردن سه گانه برایم مهم تر از توپ طلا بود

آی اسپورت- دیه گو میلیتو معتقد است سه گانه ی تاریخی او با اینتر در سال 2010 از دریافت جایزه ی بالون دور مهم تر بود.

این مهاجم آرژانتینی با زدن 30 گل نقش ویژه ای در رخداد سه گانه ی بی سابقه ی اینتر در زمان مربی گری خوسه مورینیو داشت، اما جایزه ی بالون دور را به رقیبش مسی واگذار کرد.

در چند سال اخیر رقابت سرسختانه ای بین مسی و رونالدو، دو رقیب قدرتمند، شکل گرفته ولی میلیتو تاکید می کند که سه گانه تنها چیزی است که برایش ارزشمند بوده است.

او به خبرنگاران گفت:"با صداقت کامل، من فکر می کنم باید حداقل در بین 50 بازیکن برتر قرار می گرفتم. ولی این مساله خیلی کم مرا ناامید کرد.

چیزی که برای من مهم است بردن عناوین تیمی است.  اگر می خواستم بین بردن بالون دور و کسب عناوین تیمی برای اینتر یکی را انتخاب کنم، قطعا تردید نمی داشتم."


http://www.fussballundfrauen.com/wordpress_fuf/wp-content/uploads/2011/12/Diego-Milito.jpg

میلیتو همچنین از هواداران درخواست کرد پس از قرار گرفتن آن ها در جایگاه پنجم و فاصله ی 26 امتیازیشان با صدر جدول به تیم برای بازگشت زمان بدهند.

"ما به زمان نیاز داریم، تیم در دوره ی بازسازی قرار دارد. ما بازیکنان جدید و کادر مربی گری جدیدی داریم. علاوه بر این ما مالک جدیدی پیدا کرده ایم."

میلیتو معتقد است در سال های اخیر به اکثر موفقیت هایش دست خواهد یافت و معتقد است این تعهدی است که او نسبت به سخت کار کردن دارد.

"در زندگی و فوتبال باید همیشه صبور باشید. تمام نگرانی و وسواس من روی سخت کار کردن در تمرینات، پیشرفت و تسلیم نشدن است. رسیدن به اهداف کمی طول می کشد ولی من اینکار را قبلا انجام داده ام.

صبوری و ایمان من بازگشته است. من فکر می کنم این مساله می تواند مثال خوبی برای جوانان باشد."

     
آی اسپورت
2014-02-25 21:52:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر