فهرست
آقای خطیر؛ تناقض‌گویی تا چه حد؟
آقای خطیر؛ تناقض‌گویی تا چه حد؟

آقای خطیر؛ تناقض‌گویی تا چه حد؟

آی اسپورت - کنفرانس خبری علی خطیر، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال نکات مهمی دارد. این نکات را گذرا مرور می‌کنیم.

۱- چرا باید معاون باشگاه قرارداد دویست میلیون تومانی داشته باشد. مگر معاون و کارمند باشگاه دولتی نباید حقوق ماهانه دریافت کند؟ این تخلف نیست؟

۲- خطیر گفته در فروردین ماه با استراماچونی حرف زدم. در حالی که شفر اردیبهشت ماه و بعد از بازی با پدیده اخراج شد. عجیب که خطیر می‌گوید من مخالف اخراج شفر بودم و فقط در جلسه گفتم باید پلن بی داشته‌باشم. او گفته ‌شفر حق داشت ناراحت شود اگر ببیند کسی که ادعای دوستی دارد دنبال اخراج او است.

۳- عجیب آنکه خطیر می‌گوید مخالف اخراج شفر در چهار بازی آخر بودم و گفتم فقط ساشا اخراج شود و از سویی گفته اگر شفر می‌ماند، چهار بازی آخر آسان بود، می برد و هواداران می‌گفتند چرا اخراجش می‌کنید. خیلی عجیب‌تر اینکه خطیر در بخشی از کنفرانس گفته بعد از بازی با پدیده (همان چهار بازی آسان) نگران بودم نتیجه نگرفته و سهمیه هم نگیریم. ضد و نقیض‌گویی تا چه حد آقای خطیر؟

۴- خطیر همچون توفیقی دست به افشاگری می‌زند و هر دو زمانی که بودند این مسایل را فاش نکردند و به نهادی هم گزارش ندادند. از جمله اینکه خطیر می‌گوید افتخاری نامه زده به شارلروا و حق رشد را بخشیده. حق رشدی که ۲۴۰هزار دلار بوده و فقط پنجاه هزار دلار آن به باشگاه رسیده. خطیر این موضوع را به نوعی ناشی از نفوذ ایجنت دانسته. آقای افتخاری؛ خطیر چه می‌گوید؟ آقای خطیر وقتی که بودی چرا حرف نزدی؟

۵- خطیر از یک سو می‌گوید عضو هیات مدیره رای به اخراج بزرگترهای تیم داد و در حمایت از رحمتی و منتظری و جفا در حق رحمتی سخن می‌گوید و از سویی هم می‌گوید وقتی یک ایجنت چندین بازیکن در تیم داشته باشد باند ایجاد می‌شود. باندی جنجالی که رحمتی عضو ارشد آن بود و البته همه چهار عضو آن منکر چنین باندی بوده‌اند. بالاخره رحمتی خوب بوده یا بد؟ اصلا مگر رحمتی ایجنت دارد؟

۶- خطیر بابت مصاحبه جنجالی مبنی بر دلال بودن شفر از او عذرخواهی می‌کند و می‌گوید نباید آبروی آدمی را می‌بردم و احساساتی شدم و از سوی دیگر می‌گوید مدارک مربوط به این ادعاها را دارم. اولا تا زمانی که شفر بود نگفتید دلال است دوما وقتی مدرک دارید که سرمربی دلالی کرده دیگر عذرخواهی کردن‌تان چیست؟

۷- اینکه فتح‌الله‌زاده با مصاحبه‌های خود حاشیه‌سازی می‌کند یا نه یک بحث است اما جالب اینکه خود خطیر با  نفرات سرشناسی چون مظلومی، فریبا، مجیدی، روشن، فتح‌الله‌زاده، نامجومطلق، مباشری، شفر و دستیارانشَ، الحاجی گرو، غفوری، حسینی، منتظری، علیرضا حقیقی و...  اختلافات عمیق داشته، تا جایی که از این جمع برخی به خاطر مداخله او در امور و سایر مسایل استعفا دادند و برخی هم علیه او مصاحبه کرده و اختلافاتی با او داشته‌اند که همه اینها حاشیه‌های زیادی تولید کرد. یعنی خطیر این همه حاشیه‌ای که خودش ایجاد کرده را نمی‌بیند و آنوقت به دیگران می‌گوید مصاحبه نکن و حاشیه نساز؟!

۸- و مهم‌تر از همه اینکه خیلی‌ها این روزها یکی از علل موافقت فتحی با استعفای خطیر را اختلافات استراماچونی با خطیری می‌دانند که اختلافاتش با شفر و مجیدی تیم و باشگاه را به حاشیه رانده بود. در این کنفرانس اما خطیر سعی کرد خود را حامی تمام قد استراماچونی بداند و طوری جلوه دهد که بعد از شفر و مجیدی هیچ مشکل و اختلافی با استراماچونی نداشته. به هرحال شاید خطیر به این فکر کرد که شاید خوب نباشد مردم بگویند چرا معاون باشگاه با هر سه مربی اختلاف داشته.

 

۱۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-30 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
نه به اس اس تا ۱۴۰۰
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۳
روباه مکار ...
۱
nima
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۴۱
فضولیش به تو نیومده حسین قدوسی
۳
Salar
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۴
همین که امثال تو قدوسی شاکی شدن یعنی کار خطیر درسته دمش گرم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر