فهرست
سرمربی الشباب: استقلال جز بازی هوایی برنامه‌ای نداشت
سرمربی الشباب: استقلال جز بازی هوایی برنامه‌ای نداشت

سرمربی الشباب: استقلال جز بازی هوایی برنامه‌ای نداشت

آی اسپورت-عمار سویح، سرمربی الشباب عربستان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، درباره این دیدار گفت: امروز بازی سختی داشتیم. هر دو تیم با تجربه بودند. ما در عربستان در لیگ باخته بودیم اما بازیکنانمان خیلی خوب عکس العمل داشند چون با سازماندهی خوبی که داشتیم اجازه ندادیم استقلالی ها موقعیت های زیادی داشته باشند. اما این را می توانم بگویم که استقلال بیشتر به بازی هوایی رو آورده بودند و جز این برنامه ای نداشتند.

او در پاسخ به سوالی درباره پنالتی گرفته نشده برای استقلال در این دیدار و وضعیت داور می گوید: از آنجایی که من از صحنه دور بودم نمی توانم چیزی بگویم و کار داور را هم ارزیابی نمی کنم.

سرمربی الشباب در پاسخ به انتقادی مبنی بر اینکه چرا می گوید استقلالی ها موقعیتی نداشته اند این درحالیست که استقلال در نیمه نخست هم به گل رسید و تیم عربستانی تنها برای یک امتیاز به این میدان آمده بود و با خوش شانسی سه امتیاز را گرفت، گفت: این تصمیم داور بود که گل را نپذیرفت و مجبوریم که به تصمیم داور احترام بگذاریم. استقلال در بیرون از خانه می تواند بهتر نتیجه بگیرد و این را تجربه ثابت کرده است. بنظر من موقعیت های گل ما واضح تر و بهتر از ما بود.

او در پاسخ به سوالی درباره میزان تاثیر سن بازیکنان استقلال در شکست آنها بیان کرد: استقلال تیم بزرگی است و آنها در تعویض بازی از دفاع به جمله بسیار خطرناک هستند اما فاکتور سن در این مسئله موثر است و این را امروز دیدیم. دفاع کردن جلوی تیم بزرگی مثل استقلال برای من سخت بود.

     
آی اسپورت
2014-02-25 21:58:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر