فهرست

225 میلیون یورو برای پوگبا؛ شاید بارسلونا منصرف شود

آی‌اسپورت: یکی از اهداف تاپ بارسلونا پل پوگبا است. آنها به دنبال آن هستند که الان با او توافق کنند و در سال 2016 او را به جمع خود اضافه کنند؛ وقتی که محرومیتشان در بازار نقل و انتقالات به پایان برسد. در عین حال آبی و اناری‌ها باید پول خوبی برای هافبک فرانسوی یوونتوس خرج کنند چون باشگاه‌های زیادی به دنبال جذب این بازیکن هستند.

اگر انتقالی صورت بگیرد قطعا هزینه زیادی برای تیم خریدار آب می خورد چون مدیر برنامه‌های پوگبا، مینو رایولای معروف به صراحت گفته این بازیکن به دنبال رفتن به جایی است که در آن سالانه 12 میلیون یورو دستمزد بگیرد البته بعد از کسر مالیات.

این رقم ساختار دستمزدی بارسلونا را از بین می برد و باعث می شود پوگبا دومین نفر در فهرست حقوق بگیران بارسلونا بعد از تنها لیونل مسی باشد. اگر این بازیکن 22 ساله بیشتر از امثال نیمار،‌ لوییس سوارس و آندرس اینیستا دستمزد بگیرد، بقیه ناراحت می شوند و بنابراین اگر مصمم به جذب او باشند باید تلاش کنند او را در کاهش خواسته‌اش مجاب کنند.

مبلغ انتقال او هم کم نخواهد بود. یووه قیمت یکصدمیلیون یورو را روی بازیکن سابق منچستریونایتد گذاشته بنابراین در مجموع برای خریدن او با قراردادی بلندمدت ممکن است تا 225 میلیون یورو برای تیم خریدار هزینه داشته باشد. پول زیادی است!

 

     
آی اسپورت
2015-04-18 15:42:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر