فهرست
اوضاع نابسامان گواردیولا: پپ به سیتی می‌رود، کلوپ به بایرن
اوضاع نابسامان گواردیولا: پپ به سیتی می‌رود، کلوپ به بایرن

اوضاع نابسامان گواردیولا: پپ به سیتی می‌رود، کلوپ به بایرن

آی‌اسپورت: اوضاع در بایرن‌مونیخ چندان مساعد نیست. مصدومیت‌‌های متعدد، باخت یک-3 به پورتو در لیگ قهرمانان و استعفای تیم پزشکی به ریاست دکتر باشگاه، هانس ویلهلم مولر ولفارت میزان تنش در این تیم آلمانی را به حداکثر رسانده. بخش قابل توجهی از هواداران و حلقه رسانه‌ای خاص یک نفر را مسئول این وضعیت می دانند: پپ گواردیولا.

مربی اسپانیایی در کنفرانس خبری دیروز قبل از بازی امروز با هوفنهایم مدعی شد جدایی پزشکی که 38 سال در بایرن بوده تصمیم خود او بوده:«من به تصمیم او احترام می گذارم و برای خودش احترام زیادی قائلم.»

اما مولر ولفارت نخواست درباره جدایی‌اش توضیح بیشتری بدهد و گفت:«خیلی زود است، درباره علت کارم حرف می زنم اما نه امروز.»

برخی رسانه‌ها به قدرت مطلق گواردیولا در باشگاه آلمانی اشاره کرده اند و گفته اند او خواسته تیاگو را به هر قیمتی به تیم خودش اضافه کند. او بی‌جهت بیشتر تمرین های تیمش را پشت درهای بسته برگزار می کند، خیلی با داورها جر و بحث می کند و جدایی دکتر تیم هم آخرین اپیزود از این داستان بوده.

مربی که دو سال پیش به باشگاه آمد و آمدنش مورد استقبال بسیاری از هواداران قرار گرفت و هیجان و شور زیادی در باشگاه به وجود آورد، هیچ وقت به اندازه الان تحت فشار نبوده. رابطه گواردیولا با مدیر ورزشی باشگاه، ماتیاس سامر و کارل هاینتس رومنیگه رییس بایرن این اواخر مثل قبل نبوده.

گواردیولا دیروز گفت:«از بودن در اینجا خوشحالم و می خواهم یک فصل دیگر بمانم.» قرارداد فعلی او با باشگاه تا سال 2016 اعتبار دارد اما منابع خبری از این گفته اند که احتمال دارد او تابستان به منچسترسیتی برود جایی که فران سوریانو و چیکی بگیریستاین بی‌صبرانه منتظر ورودش هستند. جانشین احتمالی روی نیمکت باواریایی‌ها می تواند یورگن کلوپ باشد که گفته در پایان فصل بعد از هفت سال از بوروسیادورتموند می رود. آینده همه چیز را مشخص می کند.

     
آی اسپورت
2015-04-18 16:40:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر