فهرست
ایراد رونالدو از نگاه کروس/ بی دقتی در انتخاب زمان جشن تولد!
ایراد رونالدو از نگاه کروس/ بی دقتی در انتخاب زمان جشن تولد!

ایراد رونالدو از نگاه کروس/ بی دقتی در انتخاب زمان جشن تولد!

آی اسپورت- تونی کروس، هافبک خلاق رئال مادرید، کریس رونالدو را آمیزه ای از استعداد ذاتی و تلاش های بی‌وقفه می‌نامد و تنها نقطه ضعفش را عدم تشخیص مناسب زمان برپا کردن میهمانی جشن تولد دانسته است!

اظهارات طنزآلود او، اشاره به میهمانی تولد اعجوبه پرتغالی بلافاصله پس از شگست تحقیرآمیز و تاریخی 4-صفر در دربی دور رفت فصل  جاری در زمین اتلتیکوست؛ آنچه جار و جنجال های زیادی به وجود آورد.

کروس می‌گوید او بدترین زمان ممکن برای جشن تولد را برگزید، با این حال در توانایی های بالای ستاره شماره 7 کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد:« رونالدو دیوانه فوتبال است اما اگر زمان مناسبی برای جشت تولد انتخاب کند، بهتر هم خواهد شد! با اینکه چند روز زودتر به میهمانی تولد رونالدو دعوت شده بودم به مراسم نرفتم و از قبل به او هشدار داد شب دربی زمان مناسبی برای جشن گرفتن نیست. ما 4– صفر باختیم. اصلا هم موافق کنسل شدن مراسم نبودم چون غیر عقلانی بود به خاطر 2 ساعت شادی، 200 میهمان را با خبر کنسل شدن، دست خالی به خانه برگردانیم. بعد از باخت، احساس خوبی نداشتم و به همین دلیل راهی میهمانی نشدم.»

 یکی ازستاره های جام جهانی 2014 درباره  نکات فنی مرد پرتغالی گفت:« رونالدو هر روز در تمرینات تلاش می‌کند و مدام فوق‌العاده تر از قبل می‌شود.او گلزنی را دوست دارد و فقط خودش می‌تواند به استانداردهایش برسد.کریس معجونی از خلاقیت، غریزه و تلاش است.»

مرد برتر 2 سال اخیر فوتبال دنیا از زمان ترک منچستر‌یونایتد و انتقال به رئال مادرید در سال 2009 در 290 بازی، 301 گل زده است.

 

     
آی اسپورت
2015-04-18 16:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر