فهرست
خطر برای پرسپولیس / معمارزاده برگشت!
خطر برای پرسپولیس / معمارزاده برگشت!

خطر برای پرسپولیس / معمارزاده برگشت!

آی اسپورت – حضور میثاق معمارزاده در تمرینات راه آهن، پرسپولیسی‌ها را دوران نه چندان جذاب لیگ یازدهم می‌اندازد. پرسپولیس در لیگ یازدهم با خوردن گل‌های عجیب و غریب در رده دوازدهم قرار گرفت و بدترین رده‌اش در لیگ برتر را تجربه کرد.

حالا معمارزاده بعد از چند سال دوری، به فوتبال برگشته و به فارس گفته هدفش تبدیل شدن به میثاق محبوب پرسپولیسی‌هاست: «تمرینات فشرده‌ای را پشت سر می‌گذارم تا سال آینده همان میثاق محبوب پرسپولیسی‌ها شوم. روز به روز شرایطم بهتر می‌شود و به مرز آمادگی می‌رسم. چیزی که برایم مشهود است این است که اگر مشکلات بیرونی فوتبال گریبانگیرم نشود با روحیه‌ای که در کنار تیم راه‌آهن و فرهاد کاظمی به من انتقال داده شده است به روزهای اوج خود بازخواهم گشت و امیدوارم بتوانم سال آینده در لیگ برتر اگر درون دروازه‌ای قرار بگیرم بهترین عملکرد را از خود نشان دهم.»

معمارزاده درباره شرایط فعلی پرسپولیس هم اظهارنظر کرده است: «اوضاع پرسپولیس اصلا خوب نیست. با توجه به اینکه این فصل رو به پایان است امیدوارم فصل آینده پرسپولیس به همراه برانکو به روزهای اوج خود بازگردد. زیرا در خور نام پرسپولیس نیست که اینجای جدول قرار بگیرد. هر چند لیگ برای پرسپولیس تمام شده است اما پرسپولیس باید در آسیا خوش بدرخشد و نام خود را مخصوصا به حریفان عربی که با بدترین نوع بی‌اخلاقی در فوتبال مقابل تیم‌های ایرانی ظاهر می‌شوند نشان دهد.»

پرسپولیس، انقدر باشگاه عجیب و غریبی هست که حضور دوباره معمارزاده در آن دور از ذهن به نظر نرسد.

     
آی اسپورت
2015-04-18 16:27:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر