فهرست
جنگ روانی السد؛ ژاوی و بونجاح بازی می‌کنند
جنگ روانی السد؛ ژاوی و بونجاح بازی می‌کنند

جنگ روانی السد؛ ژاوی و بونجاح بازی می‌کنند

آی اسپورت - ماجرای پرتاب پيراهن و شوت کردن بطری‎های آب توسط بغداد بونجاح بعد از پايان بازی اخير مقابل السيلیه که با نتيجه 2-2 به پايان رسيد سر و صدای زيادی به پاکرده است. گفته می‌شود اين اتفاق که به نوعی بی‌احترامی به پيراهن باشگاه السد بوده، آقای گل فعلی ليگ قهرمانان آسيا و ليگ ستارگان قطر را با خطر محروميت روبرو کرده است اما تاکنون هيچ يک از مسوولان باشگاه السد و فدراسيون فوتبال قطر به اين مساله واکنشی نشان نداده‌اند.

همچنين گفته شد ژاوی هرناندز هافبک مشهور السد به خاطر مصدوميت زانو بازی تيمش مقابل السيليه را از دست داده و در ليست اين مسابقه نبوده اما کادر فنی پرسپوليس اطمينان دارد هم بونجاح محروم نخواهد شد هم ژاوی مقابل پرسپوليس بازی می‌کند. اعضای کادر فنی پرسپوليس يقين دارند باشگاه السد به خاطر اتفاقی که بونجاح در ليگ داخلی قطر رقم زده او را از مسابقه فوق‌العاده حساس آسيایی‌شان مقابل پرسپوليس محروم نخواهند کرد چرا که همچنان به بازگشت در تهران اميدوارند و می‌خواهند دوباره طعم فيناليست شدن در ليگ قهرمانان و قهرمانی در اين رقابت‌ها را بچشند.

همچنين مربيان پرسپوليس می‌گويند از آنجایی که سن و سال ژاوی هرناندز بالاست او در اين مقطع استراحت می‌کند تا برای بازی با پرسپوليس کاملا آماده باشد و شايد اصلا مصدوميتی در کار نباشد. بدين ترتيب آنها منتظرند اين دو ستاره السد را روز اول آبان در ترکيب اصلی ببينند و قطعا دوباره برای مهار اين دو مهره کليدی حريف نقشه خواهند کشيد. گفتنی است در بازی اخير السد مقابل السيليه عبدالکريم حسن مدافع کناری و ملی‌پوش اين تيم هم به خاطر مصدوميت حضور نداشت که بايد ديد وضعيت او تا روز بازی با پرسپوليس چگونه خواهد بود.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-10-10 00:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۶
این "شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس"چی بود آخر متن؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر