فهرست
تصمیم سخت راجرز برای جام حذفی: آیا جرارد باید بازی کند؟
تصمیم سخت راجرز برای جام حذفی: آیا جرارد باید بازی کند؟

تصمیم سخت راجرز برای جام حذفی: آیا جرارد باید بازی کند؟

آی‌اسپورت: استیون جرارد نگران است که در بازی فرداشب لیورپول با استون‌ویلا در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس فرصت حضور در مسابقه را پیدا نکند. کاپیتان افسانه‌ای قرمزها بعد از طی سه جلسه محرومیت به خاطر اخراج بحث‌برانگیزش برابر منچستریونایتد دوباره می تواند بازی کند و برندان راجرز از بازگشت او استقبال کرده اما معلوم نیست در این دیدار که شاید آخرین فرصت جرارد برای بازی در ویمبلی باشد روی پیروزی تیمش ریسک کند و او را در ترکیب اصلی قرار دهد.

مربی اهل ایرلند شمالی گفت:«واقعا نمی‌خواهم در این باره حرف بزنم، استیون می‌تواند در ترکیب تیم بازی کند و این بازی برای او و تیم اهمیت زیادی دارد. ما از بازگشت او خوشحالیم.»

راجرز یک بازی دوستانه پشت درهای بسته ترتیب داد تا آمادگی مسابقه جرارد را بیشتر کند و می گوید تجربه زیاد او ممکن است راهگشای تیم در این دیدار باشد:«او کاملا آماده است. دوشنبه یک بازی پشت درهای بسته داشتیم برای او و چند نفر دیگر که مدتی بازی نکرده بودند، استیوی آماده است. او بازیک خاصی است، ویمبلی را هم خیلی خوب می شناسد. چه بازی کند چه نکند او عضو مهمی از تیم ما است.»

رحیم استرلینگ در ترکیب اصلی قرار می گیرد و راجرز می گوید او و جوردن آیبه متوجه شده اند باید بیشتر مراقب رفتارشان باشند. تصویر این دو بازیک جوان در حال کشیدن پیپ شیشه در هفته گذشته منتشر شد و راجرز با هر دو بازیکن حرف زد.

راجرز همچنین گفت این که تیمش فصل قبل با بدشانسی قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده ممکن است عامل برانگیزاننده‌ای مقابل ویلا باشد: «همیشه فکر می کنم اگر کار قهرمانان در ورزش را پیگیری کنید چند بار به آن نزدیک شده اند و در نهایت به خواسته خود رسیده‌اند. این سفر محتومی است که برای قهرمانی باید طی کرد.»

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-18 16:46:07
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۵۲
کاپیتان باید بازی کنه
maziar
يكشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۰:۵۳
ایمیل ندارین؟راه ارتباطی با شما وجود نداره!
مطلب نمیخواین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر