فهرست

فقط توافق دو باشگاه مانده/ دخئا به رئال بله گفت

آی‌اسپورت: خوسپ پدررول خبرنگار مشهور شبکه‌های تلویزیونی «لا سکستا» مدعی شد داوید دخئا به رئال مادرید پاسخ مثبت داده. مدافع عنوان قهرمانی اروپا مدتی است به جذب دروازه‌بان 24 ساله منچستریونایتد فکر می کند و با توجه به این که قرارداد او در اولدترافورد رو به اتمام است، احتمال اینکه از این تیم جدا شود و به رئال مادرید برود، زیادتر شده.

گزارش امروز نشان می دهد بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی در این باره، دخئا که در فهرست نامزدهای دریافت بهترین بازیکن این فصل قرار گرفته با رفتن به برنابئو موافقت کرده هرچند اسطوره باشگاه، ایکر کاسیاس در رئال حضور دارد.

گزارش این خبرنگار اینطور شروع می شود:«داوید دخئا به رئال مادرید بله گفت. دروازه‌بان منچستریونایتد می خواهد فصل آینده پیراهن سفید رئال مادرید را بر تن کند. باشگاه گزینه‌های زیادی را برای دروازه‌بانی بررسی کرده و در مورد دخئا به تصمیم نهایی رسیده. موضع دخئا هم مشخص است. او می خواهد به رئال مادرید برود. یکی از موانع آینده ایکر کاسیاس بوده اما این دیگر مساله‌ای نیست که باشگاه بخواهد خریدن دخئا را به خاطرش به تعویق بیندازد. فقط توافق میان دو باشگاه بر سر این انتقال باقی مانده.»

این گزارش در شوی عصرگاهی «خوگونس» همچنین مدعی شده رابطه سرد لویی فن‌خال با دروازه‌بان تیمش یکی از دلایل اصلی میل دخئا برای جدایی از منچستر و بازگشت به کشورش است.

     
آی اسپورت
2015-04-18 17:05:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر