فهرست
گارسیا به رم ایمان دارد/ یووه- لاتزیو برایم مهم نیست!
گارسیا به رم ایمان دارد/ یووه- لاتزیو برایم مهم نیست!

گارسیا به رم ایمان دارد/ یووه- لاتزیو برایم مهم نیست!

آی اسپورت- طبق اعلام رودی گارسیا، رم بدون میرالم پیانیچ و ژروینیو مقابل آتالانتا به میدان می‌رود.

سرمربی سابق لیل درباره شرایط تیمش قبل از بازی عصرفردا گفت:« کیتا صددرصد آماده نیست اما توان حضور درمیدان را دارد.غیبت های اخیر، انگیزه او را افزایش داده اما پیانیچ و ژروینیو قادر به حضور در زمین نیستند.»

 دروسی و مانولاس محروم هستند و مایکون هم احتمالا شرایط بازی کردن را ندارد. با این حال گارسیا خوشبینانه، نیمه پر لیوان را می‌بیند:« جایگزین های مناسبی در اختیار دارم.پاردس، اوکان و فلورنزی کاملا آماده نشان می‌دهند و من می‌توانم روی آن ها حساب کنم.آماده ترین ها به میدان می‌روند. اصلا نگران خط میانی رم نیستم.»

 او درباره توتی گفت:« توتی آماده است و خیلی خوب تمرین می‌کند.او وقتی نزدیک به صددرصد آماده باشد به موثرترین بازیکن ما تبدیل می‌شود.مشکل من با مایکون، یک قدم به جلو و دو قدم به عقب رفتن اوست! مایکون هنوز به طور کامل از بند مصدومیت زانو رها نشده و قطعا مدافع راست دیگری جای مایکون به میدان می‌رود.به هرحال با وجود مصدومان فراوان، قابلیت بردن بازی را داریم.»

 آتالانتا با برتری 2- یک بر ساسولو به روند ناکام اخیر خود پایان داد. گارسیا از آن ها نمی‌ترسد:« برای رقیب احترام زیادی قائلم اما از آن ها نمی‌ترسم. آتالانتا با بهره گیری از نقاط قوت خود، قدرتش را نشان می‌دهد. رم می‌تواند توان برترش را به رخ بکشد و  ضمن رعایت اصول دفاعی، بازی را ببرد.»

 رم برای اولین بار از تابستان 2013 و دوران هدایت گارسیا در جمع 2 تیم برتر جدول نیست و جایگاه دوم را به رقیب دیرینه اش، لاتزیو داده است.خالق دوگانه لیل در فصل 2011-2010، وضعیت تیمش را بحرانی نمی‌داند:« هرگز در رختکن حرفی درباره بحران نشنیده ام. فقط به بازی های آینده و ارائه بهترین نمایش ممکن می‌اندیشیم. اگر خوب بازی کنیم، نتایج مثبت از راه خواهد رسید.اولویت ما، فقط و فقط پیروزی است.»

سرمربی رم در بازی تعیین کننده یوونتوس و لاتزیو، طرفدار هیچ تیمی است:« تخت هر شرایطی فقط از رم حمایت می‌کنم. یوونتوس تیم بزرگی دارد وبا برتری دراین بازی، خیلی به قهرمانی نزدیک می‌شود. توجه ما به بازی مقابل آتالانتاست. هر نتیجه‌ای در جدال یوونتوس و لاتزیو رقم بخورد، سرنوشت ما دگرگون نمی‌شود.هنوز تا دربی رم زمان زیادی باقی مانده است.فعلا فقط از بازیکنانم تقاضای نشان دادن یک رم گرسنه پیروزی مقابل آتالانتا را دارم.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-18 18:39:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر