فهرست
ایه رو:بازی در آلمان همیشه برای رئال سخت بوده است.
ایه رو:بازی در آلمان همیشه برای رئال سخت بوده است.

ایه رو:بازی در آلمان همیشه برای رئال سخت بوده است.

آی اسپورت- فرناندو ایه رو، کاپیتان سابق رئال، به بازیکنان این تیم هشدار داد که تیم های آلمانی همیشه رقیبان سرسختی هستند و این مساله برای بازی چهارشنبه شب مقابل شالکه صدق می کند.

رئال مادرید در 25 بازی آخر خود در آلمان فقط یکبار پیروز شده و همین فصل پیش بود که آنها باخت ذلیلانه ی 4-1 مقابل دورتموند را در شبی که لواندوفسکی 4 گل برای دورتموند به ثمر رساند متحمل شدند. اکنون هیروی 45 ساله که 14 سال در رئال مادرید بازیکن بود و 435 بازی برای این تیم انجام داد از خطر سهل انگاری مادریدی ها در این بازی می گوید.

" نکته ی مهم این بازی طبیعت رقابتی فوتبال آلمان است. تیم های آلمانی به حریفان اجازه ی نفس کشیدن نمی دهند. آنها خیلی سخت کوش هستند و تا آخرین نفس مبارزه می کنند.

بازی کردن در آلمان همیشه سخت است."


http://images.thenews.com.pk/updates_pics/sports-football-championsleague-Real-Dortmund_4-23-2013_98120_l.jpg

رئالی ها فصل گذشته دو بار در خانه دورتموند شکست خوردند

با وجود رکورد بد رئال اومی داند که مادریدی ها می توانند گذشته را در بازی با مردان ینس کلر پاک کنند، چرا که آن ها به تازگی به بهترین فرمشان بازگشته اند و صدر نشین لالیگا شده اند.

"هیوچوقت نمی توان حدس زد که در آینده چه رخ می دهد و شالکه ای که به دور یک هشتم نهایی رسیده است می تواند با ما رقابت کند."

"اما مادریدی ها عالی هستند و فکر می کنم اعتماد به نفس خوبی دارند اکنون زمان خوبی است تا شالکه را از لیگ قهرمانان حذف کنیم."  

     
آی اسپورت
2014-02-25 22:23:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر