فهرست
تردیدهای پیگرینی/ ممکن است هشتم شویم
تردیدهای پیگرینی/ ممکن است هشتم شویم

تردیدهای پیگرینی/ ممکن است هشتم شویم

 آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچستر‌سیتی ایمان دارد تیمش در بازی با وستهام به شرایط خوب گذشته برمی‌گردد.

 او از طرف همه اعضای کادرفنی تیمش قول داد آبی ها، فصل را در بهترین شرایط ممکن به پایان خواهند رسید:« درحال حاضر، مهم ترین و دلگرم کننده ترین مساله، اتحادهمه اعضا و ارکان منچسترسیتی است. همیشه برای بردن همه بازی ها، تحت فشارهستیم اما من مایلم تیمم با ارائه بهترین نمایش ممکن، 3 امتیازها را به حساب خود واریز کند.»

 او به یک مقایسه با شرایط گذشته پرداخت:« وقتی سال گذشته در کورس قهرمانی بودیم، فشار بیشتری روی دوش ما بود. امسال قهرمان نخواهیم شد اما برای یافتن شرایط فصل گذشته با اجبار مواجه شده ایم.در حال حاضر فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم، نه هیچ چیز دیگری.»

 بدون بونی، کیلیشی،یووتیچ،کمپانی و میلنر، قهرمان فصل گذشته کار دشواری پیش رو دارد. پیگرینی نمی‌داند کاپیتان کمپانی تا پایان این فصل به میادین برمی‌گردد یا نه:«بویاتا را در اختیار خواهم داشت.او دیروز خیلی آماده نشان داد. 5 بازیکنم را دراختیار ندارم اما جانشین های خوبی در تیم هستند.نمی‌دانم کمپانی تا چه زمانی دور از میادین خواهد بود و  آیا این فصل او را در زمین خواهم دید یا خیر.»

 سرمربی شیلیایی به حمایت بازیکنان از خودش ایمان دارد:« روابط متقابل خوبی با بازیکنانم دارم.آن ها همیشه از من حمایت کرده‌اند و در عوض می‌دانند چقدر به تک تک‌شان ایمان دارم.امیدوارم امتیاز بگیریم، خوب گل بزنیم و کم گل بخوریم.در قبال کل تیم مسئول هستم. با ایمان کامل، بازیکنانم را انتخاب می‌کنم.البته بازیکنان هم مسئول هستند اما من به عنوان مرد اول کادر فنی وظیفه انتخاب کردن را دارم و  به شدت احساس مسئولیت می‌کنم.»

 او در پایان از اهمیت حضور در لیگ قهرمانان گفت:«بودن در لیگ قهرمانان اهمیت زیادی دارد.پایان هر فصل زمانی برای یافتن دلایل شکست و پیروزی است.برد و باخت در 6 بازی آینده، دو سرنوشت کاملا متفاوت را فراروی ما قرار می‌دهد.شاید دوم شویم و شاید هشتم. پس بررسی عملکرد تیم تنها در پیان فصل امکان‌پذیر است، نه از هم اکنون.»

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-18 18:49:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر