فهرست
دکه آنلاین: امان از ماسکهای سیاه
دکه آنلاین: امان از ماسکهای سیاه

دکه آنلاین: امان از ماسکهای سیاه

آی اسپورت – بازی ایران و کره که دو روز دیگر برگزار می شود آنقدر اهمیت دارد که روی جلد تمام روزنامه های ورزشی برود. از خبر ورزشی شروع می کنیم که با اشاره به داستان محرومیت 3 ماهه فروزان به خاطر انتشار عکس خودش و همسرش!( خدایی علامت تعجب دارد دیگر) نوشته که 19 بازیکن و مربی به خاطر بی اخلاقی مجازی( یک اصطلاح جدید) تذکر گرفته اند و احتمال محرومیت آنها هم وجود دارد. 5 تیتر روی جلد این روزنامه مربوط به بازی ایران و کره است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 18 مهر

روزنامه گل دو تیتر قابل توجه روی جلدش دارد. یکی واکنش همسر مرحوم حجازی به اتفاقاتی که طی چند روز گذشته رخ داده و به مزار پیشکسوتان سرخابی هتک حرمت شده است. این روزنامه از قول همسر ناصرخان نوشته: به خاک ناصر قسم، پشتم لرزید. خبر جالب دیگر این روزنامه هم دومین طلاق ستاره فوتبال ایران است. زندگی آقای فوتبالیست با همسر دومش تنها 70 روز دوام داشته

روزنامه گل
روزنامه گل 18 مهر
 

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از مهدی طارمی در کنار سایر ملی پوشان، بحث مهره مار داشتن مهاجم پرسپولیس را مطرح کرده و اینکه هم تیمی های مهدی دور او جمع می شوند. این روزنامه مصاحبه ای هم با کارگردان فیلمی داشته که هانی نوروزی در آن بازی کرده و از قول آقای کارگردان نوشته که پسر مرحوم نوروزی از بازیگران حرفه ای هم بهتر بوده. این روزنامه یک تیتر عجیب دارد و با انتشار عکس ماسکهای سیاه بازیکنان کره( که مشخص شده به خاطر آلودگی هوای تهران و این ویروس جدیدا! است) تیتر زده: چرا کینه ها رو می ریزید تو ماسکا؟

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 18 مهر

 ایران ورزشی روی جلدش از نیمکت نشینی مجدد دژاگه و آندو در بازی با کره خبر داده. گویا کی روش که علاقه خاصی به سورپرایز کردن حریفانش دارد، این بار هم برای اشتیلیکه و تیمش نقشه های زیادی کشیده.

ایران ورزشی
روزنامه ایران ورزشی 18 مهر
 

آخرین روزنامه ای هم که در دکه آنلاین مورد بررسی قرار می گیرد، روزنامه هدف است که برای اولین بار مهمان دکه آنلاین شده( یک لحظه فکر کردیم اینجا استودیو خبر است!). دوستان در تحریریه هدف علاقه خاصی به بازی با کلمات برای تیتر دارند. کاری که در روزنامه های انگلیسی و اروپایی هم دیده می شود. این روزنامه برای خبر محرومیت فروزان از تیتر اینستا گناه استفاده کرده و در مورد ماسکهای تیم کره تیتری را روی جلد برده که امیدواریم برایشان دردسرساز نشود چون قطعا کسی از شوخی با اسم کشورها استقبال نمی کند.

روزنامه هدف
روزنامه هدف 18 مهر

 

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-09 09:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر