فهرست

گواردیولا: برنات و شواین‌اشتایگر به بازی پورتو می رسند

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا مربی بایرن مونیخ بعد از برد صفر-2 در زمین هوفنهایم گفت مصدومیت قوزک پای خوان برنات آنقدر شدید نیست که او را از بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر پورتو دور نگه دارد. این مربی اسپانیایی همچنین فاش کرد باستین شواین‌اشتایگر که به خاطر سرماخوردگی در این بازی حاضر نبود، سلامت کامل خود را به دست آورده.

برنات، بازیکن تیم ملی اسپانیا بین دو نیمه جای خود را به جروم بواتنگ داد بعد از آنکه از سوی سباستین رودی بازیکن هوفنهایم ضربه خورد.

گواردیولا اما گفت این اقدام او پیشگیرانه بوده:«نمی خواستیم روی او ریسک کنیم، فکر می کنم بتواند در بازی سه‌شنبه ما را همراهی کند.»

بایرن در این بازی علاوه بر شواین‌اشتایگر، آرین روبن، فرانک ریبری، داوید آلابا و مهدی بن‌عطیه به همراه فیلیپ لام که دچار یک ویروس شده بود، را در اختیار نداشت. خاوی مارتینس و تام اشتارک دروازه‌بان ذخیره تیم همچنان مصدوم هستند.

گواردیولا درباره شواینی گفت:«او بعد از مصدومیت قوزک و بیماری به سلامت کامل برگشته.»

این مربی اما کمتر درباره ریبری خوش‌بین بود، ستاره فرانسوی پنج هفته است به خاطر مصدومیت قوزک بازی نکرده در حالی که ابتدا تصور می شد چند روز بعد بهبود یابد:«منتظر او می مانیم اما بعید می دانم به بازی پورتو برسد.»

بارسا چهارشنبه در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در زمین پورتو یک-3 باخت.

     
آی اسپورت
2015-04-18 21:40:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر