فهرست
پیش بازی اینتر – میلان / دربی "مادونینا" با کمترین هیجان
پیش بازی اینتر – میلان / دربی "مادونینا" با کمترین هیجان

پیش بازی اینتر – میلان / دربی "مادونینا" با کمترین هیجان

آی اسپورت – عملکرد تیم های میلانی در این فصل به قدری ضعیف بوده که هردو تیم درآستانه ثبت بدترین رکورد خود در تاریخ رقابتهای باشگاهی ایتالیا هستند.اینتر می تواند در صورت غلبه بر رقیب همشهری جای این تیم را در رده نهم جدول بگیرد. با این حال شاگردان مانچینی تا انتهای فصل سه نبرد سنگین دیگر با یووه، لاتزیو و رم در پیش خواهند داشت. میلان با وجود نوسان های فراوان در هفته های اخیر تنها یک بازی از 7 بازی خود را واگذار کرده. آن ها بعد از شکست برابر فیورنتینا با دو پیروزی روحیه بخش و یک تساوی راهی این دیدار شده اند. در 213 دربی گذشته، 76 بار اینتر پیروز میدان بوده، 74بار میلان و 63 بار جدال این دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در پنج دیدار اخیر این سهم دو تیم دو پیروزی و  یک بار هم بازی با نتیجه تساوی پایان یافته است. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 1 بر 1 به اتمام رسید. 

 

 

 

 

 

هفته سی و یک ام سری آ

زمان بازی: 23:15

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

 

بازیکنان غایب

 

اینتر :

جاناتان

دودا

کوژمانوویچ

هوگو کامپانیارو

مارسلو بروزویچ

فردی گوارین

 

میلان :

 استفان الشعراوی

هاشیم مستور

ریکاردو مونتولیوو

 

 

 

پیش بینی:

- اینتر با عبور از سد ورونا به میلان در جدول نزدیک تر شد.اما هیچکدام از مربیان این تیم دراین فصل یعنی ماتزاری و مانچینی نتوانسته اند انتظارها را برآورده کنند.

- شاگردان اینتزاگی رقیب همشهری را در یک قدمی خود می بینند و بعید است توانایی جبران 8 امتیاز اختلاف با سمپدوریا و کسب سهمیه لیگ اروپا داشته باشند.

- میانگین عملکرد میلان و اینتر در این فصل به آمار دو تیم در فصل 1942-1941 نزدیک است و رتبه نهم در جدول، بدترین جایگاه تیم های میلانی در طول تاریخ سری آ بوده است. ضمن اینکه تا کنون سابقه نداشته این دو تیم علاوه بر قرار نگرفتن در بین شش تیم بالای جدول، پایین تر از رم، جنوا و تورینو به طور هم زمان قرار بگیرند.

-  اینتر در این فصل غیر قابل پیش بینی بوده و میلان هم برنامه مشخصی برای بازی نداشته. نمی توان از هیچ کدام از دو تیم انتظار زیادی در این بازی داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-19 08:20:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر