فهرست
پیش بازی منچستر سیتی – وستهم /راهی برای خروج از بحران؟
پیش بازی منچستر سیتی – وستهم /راهی برای خروج از بحران؟

پیش بازی منچستر سیتی – وستهم /راهی برای خروج از بحران؟

آی اسپورت – دو شکست برابر کریستال پالاس و یونایتد علاوه بر از بین بردن شانس قهرمانی سیتی، آن ها را در بحران فرو برده است. این روز ها سرمربی شیلیایی سیتی جایگاه خود را از دسته رفته تر از قبل می بیند و نام های زیادی برای جانشینی او مطرح هستند. اگر لغزش های سیتی ادامه پیدا کند، حتی ممکن است جایگاه چهارمی و سهمیه لیگ قهرمانان این تیم هم از دست برود و این اصلا مطابق میل مدیران سیتی نخواهد بود. آبی های منچستر دیروز متوجه شدند که کمپانی، کاپیتان این تیم هم نمی تواند تا انتهای فصل تیمش را همراهی کند. در آن طرف میدان، وستهم رده هشتمی در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و شاید این فرصت مناسبی برای روحیه گرفتن دوباره شاگردان پیگیرینی باشد.

 

 

 

هفته سی و سوم لیگ برتر جزیره

زمان بازی: 17:00

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


 

 

 

بازیکنان غایب

 

منچستر سیتی :

ویلفرد بونی

ددریک بویاتا

استوان یوویتیچ

 ونسان کمپانی

 

وستهام :

 اندی کرول

جیمز تامکینز

دیافرا ساخو

 

 

 

پیش بینی:

- منچستر سیتی تا حد زیادی شانس قهرمانی در این فصل را از دست داده، اما باید برای بقا در بین چهار تیم بالای جدول و کسب سهمیه اروپایی تا انتهای فصل مبارزه کند.

- رویارویی با وستهم میانه جدولی و داشتن حس انتقام به خاطر توقف در بازی رفت، می تواند انگیزه های سیتی را با وجود چند مصدوم سر شناس برای سر و سامان دادن به وضعیت این تیم در جدول افزایش دهد.

- بیشتر اخبار  در مورد منچستر سیتی در هفته گذشته درباره حضور یورگن کلوپ روی نیمکت این تیم در فصل بعد رقابت های اروپایی بوده و این موضوع می تواند تاثیر منفی روی تمرکز بازیکنان سیتی داشته باشد. 

     
آی اسپورت
2015-04-19 10:24:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر