فهرست
تکدیب ادعای قلعه نویی توسط افشارزاده/ هم بازیکنان هم مربیان دریافتی داشته اند
تکدیب ادعای قلعه نویی توسط افشارزاده/ هم بازیکنان هم مربیان دریافتی داشته اند

تکدیب ادعای قلعه نویی توسط افشارزاده/ هم بازیکنان هم مربیان دریافتی داشته اند

آی اسپورت - مصاحبه امروز مدیرعامل باشگاه استقلال با رادیو ورزش نکات جالبی دارد. بهرام افشارزاده اگر چه باز هم روی حمایت از سرمربی تیمش تاکید کرده اما در برابر یکسری از ادعاهای امیر قلعه نویی هم موضع گرفته است.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه قلعه‌نویی گفته بازیکنان و اعضای کادرفنی دریافتی نداشته‌اند، گفته: اینگونه نیست فردا یا پس فردا که جلسه هیئت مدیره برگزار می‌شود مبالغی که به بازیکنان، کادرفنی و قلعه‌نویی داده‌ایم را اعلام خواهیم کرد. در روزهای 27، 28 اسفند به برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی به جز قلعه‌نویی پول داده‌ایم که این مبالغ را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نامه‌ای 5 صفحه‌ای برای برکناری امیر قلعه‌نویی آماده کرده است،‌گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و نمی‌دانم آن روزنامه این مطلب را از کجا گرفته است. البته من مطالبی را از ابتدای فصل یادداشت کردم و قطعا در جلسه این موضوع‌ها مطرح خواهد شد و همان‌طور که اشاره کردم همه چیز را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که چرا استقلال نتوانست بازیکنان خوبی جذب کند و بازیکنان خارجی این تیم تأثیرگذار نبودند، اظهار داشت: بازیکنانی که به باشگاه اعلام شد را سعی کردیم جذب کنیم. داسیلوا یک دروازه‌بان خیلی خوب بود که اصلاً از او استفاده نشد، هلمکه با تیم قرارداد بست و بعد هم از ایران خارج شد اما من و تمام اعضای هیئت مدیره تمام خواسته‌های کادرفنی را انجام دادیم.


     
آی اسپورت
2015-04-19 08:26:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر