فهرست
پست کی روش؛ لذت بردن از رویا
پست کی روش؛ لذت بردن از رویا

پست کی روش؛ لذت بردن از رویا

آی اسپورت – کارلوس کی‌روش اولین پست اینستاگرامی بعد از نمایش خوب شاگردانش در مقابل اسپانیای پرستاره را با این متن منتشر کرد:

 آماده سازی‌مان برای بازی با پرتغال را آغاز کرده ایم و از تمام دقایق رویای‌مان لذت می بریم.در حالی که بقیه از روی اجبار و الزام بازی می کنند،ما برای رویای‌مان بازی می کنیم. ما این حق را به دست آورده ایم که برای رفتن به دور دوم جام جهانی به عنوان تیم اول بجنگیم و برای آن تا آخرین دقیقه همه کار خواهیم کرد. همانطور که این کار را مقابل مراکش و اسپانیا انجام دادیم.

این رویای ماست و هیچ چیز آن را تغییر نمی دهد. هیچ کس نمی گوید این کار آسانی خواهد بود اما ما در جام جهانی نیستیم تا چیزهای آسان را پیدا کنیم.ما برای رویا اینجا هستیم.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2018-06-22 09:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
دیپلم ردی فسور
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
یه عده نادان شل مغز موفقیت کرواسسیو به خالیفسور دلال ربط میدن . اخه برانکو کدوم تیم بزرگو برده؟؟؟ تا حالا....تو کشور خودش زیر یهدرصد رای بهش دادن برا تیم ملیشون
۹ ۱
بغداد بونجاح
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
بابا برانکو تو رای گیری کشورش در بین هفت تا گزینه سرمربیگری کرواسی آخر شد و جالبه که زیر یک درصد رای اورده بود.تازه بلازوویچ هم از برانکو رایش بیشتر بود.تو کرواسی برا برانکو تره هم خورد نمیکنن.الکی بزرگش نکنید.
۴
Farabin
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۶
از اینکه به ما فرصت رویاپردازی دادی ممنونیم دون کارلوس.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر