فهرست
نگاه روز: نکته ای که مجید جلالی نادیده می گیرد
نگاه روز: نکته ای که مجید جلالی نادیده می گیرد

نگاه روز: نکته ای که مجید جلالی نادیده می گیرد

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال سایپا، پیش از آغاز لیگ چهاردهم آرزوهای زیادی برای تیمش داشت اما موفق نشد آن ها را محقق کند. مجید جلالی امروز درباره براوردن نشدن خواسته هایش در سایپا، با وبسایت رسمی این باشگاه گفتگو کرده و در کنار اشتباهات داوری، تماشاگر نداشتن را یکی از عوامل نتیجه نگرفتن نارنجی پوشان کرج دانسته است.


تردیدی وجود ندارد که حق با مجید جلالی است و تماشاگر نداشتن در مسابقه های خانگی، ضرری جبران نشدنی به هر تیمی وارد می کند. با این وجود، نوع برخورد او با راه حل این مسئله کمی عجیب به نظر می رسد. جلالی برای حل شدن این بحران، توپ را به زمین مسئولان ورزش و فونبال کشور می اندازد. این در حالی است که سایپا، می تواند راه به مراتب دست به نقد تری برای کشاندن هوادار به استادیوم داشته باشد.


به ذوب آهن نگاه کنیم. تیمی که در دو فصل اخیر، تماشاگران بسیار بسیار کمی را به ورزشگاه می کشاند و این روند در ماه های ابتدایی حضور یحیی گل محمدی نیز ادامه داشت. تیمِ این مربی جوان اما با ارائه مسابقه های تماشایی و جذاب و البته رسیدن به رده های بالای جدول رده بندی، همه چیز را عوض کرد تا جمعیت نسبتا خوبی از نزدیک به تماشای دیدار این تیم با نفت تهران بروند. برای سایپایِ جلالی نیز، تحول می تواند از چنین جایی کلید بخورد. از بازی های زیبا و نتایج ایده آل برای کشاندن کرجی ها به ورزشگاه و نه یک انتظار ابدی برای آنکه شاید یک روز تماشاگرها راه گم کنند و از ورزشگاه سردربیاورند!

     
آی اسپورت
2015-04-19 11:44:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر