فهرست
رونی: یک عنوان لیگ قهرمانان هرگز کافی نیست
رونی: یک عنوان لیگ قهرمانان هرگز کافی نیست

رونی: یک عنوان لیگ قهرمانان هرگز کافی نیست

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد، اعتقاد دارد بردن لیگ قهرمانان برای یکبار "هرگز کافی نیست" و معتقد است منچستری ها از کیفیت لازم برای موفقیت در لیگ قهرمانان برخوردارند.
مردان دیوید مویس امشب در یونان با المپیاکو روبرو  می شوند.
رونی تنها جام قهرمانی اش در رقابت های لیگ قهرمانان را در فینال 2008 کسب کرده و این مهاجم 28 ساله همواره بر اهمیت رقابت های لیگ قهرمانان تاکید کرده است.
رونی به خبرنگاران گفت:«ما همیشه به دنبال برد هستیم.»
«یکی هیچوقت کافی نیست. بخصوص در چنین باشگاهی. تو باید همیشه برای رسیدن به چنین فینال هایی سخت تمرین کنی. احساسی که پس از بردن جایزه داری وصف ناپذیر است. به همین دلیل هیچوقت نمی خواهی در عدد یک متوقف باشی. بردن جام غیر ممکن است ولی اگر بتوانیم به فینال برسیم عالیست. این یک موقعیت عالی برای بردن یک جایزه دیگر است. امیدوارم بتوانیم اینکار را انجام دهیم.»
یونایتد به عنوان سرگروه بالاتر از رئال سوسیداد به مرحله ی دوم صعود کرد و دونی احساس می کند برای رسیدن به فینال باید روی بازی با المپیاکو تمرکز کند.
«من امیدوارم ما کیفیت بالا رفتن  از این مرحله را داشته باشیم. هدف اصلی به دست آوردن بهترین نتیجه در هر بازی است. سالی که چلسی قهرمان شد آنها سه بار تا آستانه ی حذف پیش رفتند.»

«ما باید فارغ از گرفتن نتیجه تلاش کنیم. ما به پیروزی فکر می کنیم و اگر پیشرفت کنیم به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.»

     
آی اسپورت
2014-02-25 23:59:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر