فهرست
مورینیو: قهرمانی در چمپیونزلیگ؟ هر اتفاقی ممکن است
مورینیو: قهرمانی در چمپیونزلیگ؟ هر اتفاقی ممکن است

مورینیو: قهرمانی در چمپیونزلیگ؟ هر اتفاقی ممکن است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، مربی چلسی باور دارد در صورت صعود تیمش به یک چهارم نهایی هر چیزی ممکن است. آبی ها برای بازی چهارشنبه مقابل گالاتاسرای در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ترکیه به سر می برند.

مورینیو که بارها از شانس کم تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر گفته این بار هم اظهار می کند که تیمش جزو شانس های قهرمانی لیگ قهرمانان نیست. البته او به خوبی می داند تیم هایی که مدام به قهرمانی فکر می کنند نمی توانند به جام برسند.

"من فکر می کنم وقتی تیمی به یک چهارم نهایی می رسد، هر اتفاقی در این مرحله ممکن است برایش رخ دهد."

"سال 2012 وقتی چلسی مدعی نبود، به این جام دست یافت. من دوبار برنده ی این جام شده ام. در حالی که مدعی نبودم. من در حالی که در رئال مربی یک تیم مدعی بودم این جایزه را کسب نکردم چرا که مرحله حذفی همیشه مرحله ی سورپرایزهاست."

مورینیو در فصل قبل لیگ قهرمانان با نتیجه ی 5-3 در مجموع از سد گالاتاسرای گذشت ولی او اکنون معتقد است قهرمانان ترک تبار از فصل پیش قوی تر شده اند.

او اضافه کرد: "اگر بردن گالا فصل پیش با رئال مادرید سخت بود، من فکر می کنم این کار در این فصل نیز با چلسی سخت خواهد بود. آن ها فصل پیش تیم قدرتمندی بودند و این فصل نیز آن ها همان تیم هستند و حتی قوی تر هم شده اند. ما برای برد به میدان می رویم ولی می دانیم آن ها تیمی قوی با بازیکنانی قدرتمند هستند."

 

 

     
آی اسپورت
2014-02-26 00:02:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر