فهرست
پایان حکومت ژنرال؛ جلسه ویژه برای برکناری قلعه‌نویی
پایان حکومت ژنرال؛ جلسه ویژه برای برکناری قلعه‌نویی

پایان حکومت ژنرال؛ جلسه ویژه برای برکناری قلعه‌نویی

آی اسپورت – از بین رفتن شانس قهرمانی استقلال در لیگ چهاردهم، باعث شد اختلافات بین کادر مدیریتی و فنی استقلال علنی‌تر از همیشه شود. بهرام افشارزاده مدیرعامل آبی‌ها امروز بهانه مشکلات مالی را رد کرد و گفت همه امکانات لازم برای قلعه‌نویی را فراهم کرده‌اند. او اعتقاد داشت تغییر کادرفنی در 4 بازی آینده تاثیری ندارد اما اگر باشگاه واگذار نشود برای فصل آینده «تصمیمی جدی» می‌گیرند.

افشارزاده امروز ظهر، میزبان بزرگترین مخالفان قلعه‌نویی در استقلال بود. پیشکسوتانی مثل حسن روشن که همیشه با قلعه‌نویی مخالف بوده‌اند و کارشان به جنگ لفظی در مطبوعات هم کشیده است. قلعه‌نویی اعتقاد داشت کسی از نسل جدید روشن را نمی‌شناسد و او بیش از 5 هفته نتوانسته در هیچ تیمی بماند. جلسه افشارزاده با پیشکسوتان مخالف قلعه‌نویی، پیام روشنی برای سرمربی استقلال دارد. «تصمیم جدی» مدیرعامل و هیات مدیره در پایان فصل چیزی جز اخراج او نخواهد بود.

رابطه صمیمی نزدیکان افشارزاده و اسکوچیچ، باعث شده شایعه حضور این سرمربی کروات در استقلال از مدت‌ها قبل مطرح شود. شایعه‌ای که اسکوچیچ به جای تکذیب‌های همیشگی صحبت درباره آن را به آخر فصل موکول می‌کند. 3 برد پیاپی اسکوچیچ با ملوان و فولاد مقابل تیم‌های قلعه‌نویی برگ برنده او برای ورود به استقلال خواهد بود. البته هواداران آبی، مدت‌هاست خودشان را برای استقبال از علیرضا منصوریان آماده کرده‌اند.

به نظر می‌رسد این بار بر خلاف لیگ پنجم و هشتم، جدایی قلعه‌نویی از استقلال بدون قهرمانی و با اخراجی محترمانه باشد.البته این تنها خبر حاشیه ای امروز باشگاه استقلال نیست. اخبار مرتبط با این ماجرا را می‌توانید در آی‌اسپورت بخوانید:     
آی اسپورت
2015-04-19 12:56:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر