فهرست
المپیاکوس 2-0 منچستریونایتد؛ قربانی شدن شیاطین در معبد خدایان آتن
المپیاکوس 2-0 منچستریونایتد؛ قربانی شدن شیاطین در معبد خدایان آتن

المپیاکوس 2-0 منچستریونایتد؛ قربانی شدن شیاطین در معبد خدایان آتن

آی اسپورت- منچستریونایتد با شکست 2-0 مقابل المپیاکوس در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، اکنون برای صعود به مرحله بعد، کار بسیار دشواری دارد

الخاندرو دومینگوئز شوت ضعیف و بلند جیانیس مانیاتیس را با دقت دشت کرد و با ضربه ای دقیق داوید دخه آ را فریب داد و یک گل تک نفره از جوئل کمپبل در اولین دقایق نیمه ی دوم کاری کرد که شیاطین سرخ در بازی برگشت برای جبران این نتیجه به یک معجزه نیاز داشته باشند.

دیوید مویس به سختی پس از باخت مردانش برابر المپیاکو نا امید است و به خوبی میداند هیچ چیزی جز برد در اولد ترافورد نخواهد توانست اورا از یک فصل بدون جام نجات دهد.

بعد از از دست دادن دو جام داخلی و عقب افتادن از کورس قهرمانی مویس این هفته از ضرورت کسب جایزه ی لیگ قهرمانان سخت گفت ولی ظاهرا پیغام او به شاگردانش نرسیده.

ضربه ی عالی دومینگوئز در دقیقه ی 38 باعث شد المپیاکو به گلی که مستحقش بود برسد و گل دوم المپیاکو که توسط فوروارد قرضی که از آرسنال گرفته اند باعث شد آن ها با اندوخته ی 2 گل دربازی برگشت به مصاف منچستری ها بروند.

تماشاگران نکته ی خلاقانه ای از بازی ندیدند و تصمیم مویس در قرار دادن والنسیا و اشلی یانگ در فضاهای میانی اشتباه بود. در حالی که جای یانوزای و کاگاوا در ترکیب خالی بود.

پیوستن کوستاس میتروغلو به فولام در ژانویه و مصدومیت خاویر ساویولا باعث شد اولایتان 21 ساله تک مهاجم المپیاکو باشد.

مردان مویس بازی را با استرس آغاز کردند که باعث شد ریو فردیناند دوبار توپ را در برابر دومینگوئز لو دهد.

دومینگوئز مهره ی باارزش المپیاکو در شروع حملات بود و ویدیچ در دقیقه ی 18 مجبور شد با تکلی بلند مانع استارت خوب این بازیساز شود.

استرس یونایتدی ها کم کم فروکش کرد و در دقیقه ی 17 تام کلورلی می توانست از شانس خوبش برای گلزنی استفاده کند.

هرنان پرز در دقیقه ی 26 شوت خوبی به سمت دروازه ی منچستر روانه کرد و المپیاکو بهترین موقعیت بازی را از دست داد. استارت های کمپبل و همچنین جیانیس مانیاتیس فایده نداشت و تلاش های هافبک ها بی ثمر بود. دومینگوئز بسیار هشیار بود و توانست در شلوغی محوطه ی جریمه توپ را وارد دروازه ی دخه آ کند.

یونایتد واکنش مناسبی نشان داد، ضربه ی آزاد رونی با توسط مانولا به سمت چپ فرستاده شد ولی یک پاس بی هدف از کلورلی سی ثانیه مانده به پایان این نیمه نشان از بی نتیجه گی تلاش ها می داد.

در دقیقه ی 54 وقتی کمپبل با یک شوت از فاصله ی 25 یاردی دروازه ی دخه آ را روی اشتباه کریک باز کرد. پس از آن مویس کاگاوا را به میدان فرستد .

میزبان در دقایق پایانی رو به بازی دفاعی آورد و یونایتد می توانست در دقیقه 81 یکی ازگل ها را جبران کند ولی ضربه ی ون پرسی از کنار چارچوب به بیرون رفت.

.

 

     
آی اسپورت
2014-02-26 02:19:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر