فهرست
دو هدف بزرگ ایکاردی؛ اولین گل به میلان و تمدید قرارداد
دو هدف بزرگ ایکاردی؛ اولین گل به میلان و تمدید قرارداد

دو هدف بزرگ ایکاردی؛ اولین گل به میلان و تمدید قرارداد

آی اسپورت – مائورو ایکاردی هرگز نتوانسته در رقابتهای باشگاهی ایتالیا به میلان گل بزند. شاید این اتفاق در دربی امشب رخ دهد. و اگر این اتفاق بیفتد، همه چیز برای تمدید قراداد او با اینتر تا سال 2019 مهیا خواهد شد. مائوریتو از مرز بیست گل در فصل برای گرفتن پاداش از مسوولان تیم عبور کرده است.

او در ورونا بیست ویکمین گلش را به ثمر رساند. گلهای زده او در این فصل شامل 16 گل درلیگ ، یک گل در جام حذفی و چهار گل درلیگ اروپا هستند. او به همه تیمهای بزرگ در طول دوران حرفه ای فوتبالش به جز میلان گل زده و می خواهد این طلسم همین امشب شکسته شود. ایکاردی در لیگ ایتالیا دقیقا معادل ژرمی منز بهترین گلزن میلان قرار دارد.

مدیر برنامه های او به میلان آمده و قراراست دوطرف این هفته قرارداد جدیدی تا سال 2019 امضا کنند. اینتر درخواست کرده بود که تمدید قرارداد بعد از دربی انجام شود. اریک توهیر رئیس باشگاه هم از صبح امروز در ایتالیاست و پیام مانچو را که گفته مائورو جزو سرمایه های اصلی اینتر و یکی از کلیدی ترین مهره های آینده این تیم است را به خوبی متوجه شده است. مهاجم آرژانتینی می تواند با گلزنی به میلان یک هفته بی نظیر را سپری کند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-19 12:54:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر