فهرست
آمار گل نزنی برهانی؛ 170 روز ، 688 دقیقه!
آمار گل نزنی برهانی؛ 170 روز ، 688 دقیقه!

آمار گل نزنی برهانی؛ 170 روز ، 688 دقیقه!

آی‌اسپورت- آقای گل‌نزن استقلال فصل کابوس‌واری را پشت سر می‌گذارد. آرش که این فصل در بیست‌‎ویک دیدار استقلال در لیگ برتر برای چند دقیقه هم شده در زمین حضور داشت، تنها دو گل به ثمر رسانده است. برهانی در این فصل هم موفق شد دروازه دو تیم تبریزی را باز کند. آرش فصل قبل هم به این دو تیم گل زده بود. دو فصل متوالی هم موفق شده بود دروازه شهرداری تبریز را باز کند تا نشان دهد چقدر به گلزنی به تیم‌های تبریزی علاقه‌مند است. اولین گل این فصل  آقای‌گل آبی‌ها به گسترش فولاد زده شد و چند هفته‌ بعد در دیدار با تراکتورسازی گل دوم آرش به ثمر رسید. برهانی از آن روز تاحالا پایش به گلزنی باز نشده است. یعنی تا دیدار بعدی استقلال در لیگ 170 روز می‌شود که آرش برای استقلال گل نزده است. پسر محبوب استقلالی باید امیدوار باشد قلعه‌نویی در دیدار با پدیده بازی‌اش بدهد تا از این شانس استفاده کند و بلکه آمار گل‌نزدنش از این فاجعه‌بارتر نشود. اتفاقا در این فصل به برهانی کم هم بازی نرسید. شماره نُه استقلال چیزی در حدود 1204 دقیقه در میدان حضور داشت. که آخرین گل برهانی به 688 دقیقه قبل برمی‌گردد.

آرش برهانی در لیگ چهاردهم سه پاس گل هم داد که هر سه پاسش به دیدار با نفت مسجدسلیمان مربوط می‌شود. او در لیگ امسال یک پنالتی برای استقلال گرفت و  یک بار به تیم حریف پنالتی تقدیم کرد.

دومین گل‌زن تاریخ لیگ برتر بدترین فصل دوران ورزشی‌اش را می‌گذراند. آرش که لیگ هشتم 21 گل زده و آقای گل شده بود، فصل بعدش 11 گل برای استقلال زد. آمار گلزنی هایش در لیگ دهم را به 14 گل ارتقا داد. در سه فصل گذشته هم 8،10 و 5 گل زده بود که فصل قبل بدترین آمارش بود. حالا در این فصل این آمار به دو گل رسیده!

     
آی اسپورت
2015-04-19 13:28:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر