فهرست
انصاری‌فرد در ایران، موقتی یا دائمی؟ / پرسپولیس هدف اصلی
انصاری‌فرد در ایران، موقتی یا دائمی؟ / پرسپولیس هدف اصلی

انصاری‌فرد در ایران، موقتی یا دائمی؟ / پرسپولیس هدف اصلی

آی اسپورت – کریم انصاری‌فرد بعد از حضور یک ساله و ناموفق در اوساسونا، برای تمدید ویزای اقامتش به ایران برگشته است. انصاری‌فرد و باشگاهش در این یک سال اوضاع خوبی نداشته‌اند. اوساسونا که می‌خواست به لالیگا برگردد در حال حاضر یکی از کاندیداهای اصلی سقوط به دسته سه محسوب می‌شود و انصاری‌فرد در این تیم بحران‌زده نیمکت نشین است.

آقای گل فصل پیش لیگ برتر این فصل حتی یک گل هم برای اوساسونا نزده و جدایی‌اش در پایان فصل تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. با توجه به کارنامه انصاری‌فرد در اسپانیا، بعید است او بتواند در اروپا ماندگار شود و در حال حاضر شرایط بازگشت به لیگ برتر را بررسی می‌کند.

پرسپولیس گزینه اصلی انصاری‌‏فرد محسوب می‌شود و سرخپوشان تهران هم به برگرداندن او علاقه دارند اما مشکل اصلی،‌ بحث واگذاری باشگاه است. هدایتی که برای حضور برانکو در پرسپولیس تلاش زیادی کرده بود و حتی با جلال حسینی برای بازگشت به این تیم تماس گرفت، فعلا از باشگاه کنار کشیده و گفته فقط بعد از پیروزی در مزایده حاضر است برای سرخپوشان هزینه کند. استقلال هم شرایط مشابهی دارد و نمی‌تواند با هیچ بازیکنی به صورت جدی وارد مذاکره شود.

انصاری‌فرد در سفرش به ایران، فعلا شرایط را بررسی می‌کند و منتظر مشخص شدن تکلیف سرخپوشان خواهد شد. او در پایان لیگ دوازدهم بخاطر استخاره معروف دایی از پرسپولیس جدا شد و حالا بعد از 2 سال و اخراج دایی، می‌تواند به جمع سرخپوشان برگردد.

     
آی اسپورت
2015-04-19 13:48:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر