فهرست
رونالدوی اصلی به میادین برمی‌گردد/ کاش زوج رونالدو بودم
رونالدوی اصلی به میادین برمی‌گردد/ کاش زوج رونالدو بودم

رونالدوی اصلی به میادین برمی‌گردد/ کاش زوج رونالدو بودم

آی اسپورت- رونالدوی برزیلی قصد بازگشت به  سطح اول فوتبال  را ندارد اما آرزو می‌کرد کاش در دوران بازی همنام پرتغالی‌اش اش، زوج خط حمله ستاره فعلی رئال مادرید می‌شد.

رونالدو که به دلیل مصدومیت های دنباله دار، سال 2011 برای همیشه فوتبال را کنار گذاشت، اعلام کرده مایل است به عنوان مهاجم برای تیمی در آمریکای شمالی به نام «فورت لادیل» که سهامش را در اختیار دارد، راهی میادین شود.

او امید کمی به بازگشت به سطح اول داردو آرزوهایش را فراموش نمی‌کند:« اگر باشگاه به پلی اف برسد، من به میدان خواهم رفت در تمرینات خیلی سخت تلاش می‌کنم و آمادگی لازم را دارم.اگر بپرسید دوست داری زوج خط حمله کدام بازیکن باشی، قاطعانه رونالدو را برمی‌گزینم. هر چند دیگر محال است کنار او توپ بزنم اما می‌دانم این پسر چقدرفوق‌العاده است.»

 رونالدو، بین مسی و رونالدو تفاوتی قائل نیست :« ابن 2 بازیکن نمایش‌هایی فوق‌العاده و گل های زیبایی به معرض نمایش می‌گذارندعاشق تماشای بازی کریس و لیونل هستم.»

به اعتقاد بازیکنی که سابقه بازی برای رئال و بارسلونا را دارد، قهرمان فصل جاری لالیگا در هفته پایانی مشخص می‌شود:« باید منتظر ماند و اتفاقات را نظاره کرد.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-19 14:00:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر