فهرست
بازگشت کویرنشین‌ها با اکبر-بگوویچ؛ کرمون یا رفسنجون؟
بازگشت کویرنشین‌ها با اکبر-بگوویچ؛ کرمون یا رفسنجون؟

بازگشت کویرنشین‌ها با اکبر-بگوویچ؛ کرمون یا رفسنجون؟

آی‌اسپورت- دو تیم کرمانی لیگ یک، چند گام بیشتر تا رسیدن به لیگ برتر فاصله ندارند. مس کرمان که فصل قبل از لیگ برتر سقوط کرده بود، این فصل با اکبر میثاقیان قصد بازگشت به سطح اول فوتبال را دارد. این تیم تا نیم فصل هم نتایج بدی گرفته بود و در رتبه یازدهم جدول دوازده تیمی لیگ حضور داشت. اما حالا در فاصله دو هفته مانده تا پایان لیگ، رتبه دوم جدول را از آن خود کرده و شانس اول رسیدن به پلی‌آف مسابقات است.

در چند کیلومتر آن طرف‌تر هم، تیمی از استان کرمان سودای لیگ برتری شدن دارد. در تیم وینگو بگوویچ که چند هفته‌ای است دیگر  از آن نتایج خوب اوایل فصل خبری نیست، اما کماکان صدرنشین گروه هستند. البته با یک بازی بیشتر نسبت به سایر مدعیان.

از آنجایی که شانس اول شدن مس کرمان در گروهش بعید به نظر می‌رسد، بهترین حالت ممکن برای کرمانی‌ها صعود از مسیر پلی‌آف و تداوم صدرنشینی رفسنجانی‌هاست. در این صورت دو تیم کرمانی در فصل بعد لیگ برتر حضور خواهند داشت. البته بحث یکی بودن مدیران و کارخانه سرمایه‌گذار هم موردی که جای بحث زیادی دارد.

از یک طرف امکان دارد دو تیم به پلی‌آف برسند و رو در روی هم قرار بگیرند. آن وقت است که باید دید همه چیز طبیعی پیش می‌رود یا احتمال انتخاب یکی از دو تیم از سوی مالکان باشگاه وجود دارد.

کرمانی‌ها هم که اصلا دوست ندارند حتی به شکست این هفته میثاقیان مقابل فولاد نوین و پیروز شدن سایر مدعیان در گروه دیگر فکر کنند. اتفاقی که در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ می‌تواند تمام رویاهای کویرنشان را نقش بر آب کند.

     
آی اسپورت
2015-04-19 15:18:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر