فهرست
همه‎ نگاه‌ها به میلیونر جدید سری آ: میلان
همه‎ نگاه‌ها به میلیونر جدید سری آ: میلان

همه‎ نگاه‌ها به میلیونر جدید سری آ: میلان

آی اسپورت- سری آ در بازار نقل و انتقالات جاری تا اینجای کار رکوردشکنی کرده و 770 میلیون یورو برای جذب بازیکن در آن سرمایه‎گذاری شده است. اما وقتی در این لیگ تیمی به اسم یوونتوس وجود دارد این خریدها تا چه اندازه می‎تواند برای موفقیت به تیم‎های دیگر کمک کند؟

7 بار پشت سر هم؟

یووه فصل را در شرایطی آغاز کرد که به دنبال جذب هفتمین اسکودتوی پشت سر هم است. رکوردی که در اروپا فقط لیون به آن رسیده است. ماسیمیلانو آلگری باید بدون لئوناردو بونوچی که به میلان منتقل شده به قهرمانی برسد، البته که با جذب داگلاس کاستا، بلیس متوئیدی و فدریکو برناردسکی این تیم تقویت هم شده است. در این تیم همه نگاه‎ها به دیبالا خواهد بود که به تازگی لباس شماره 10 را هم به تن کرده است.

انقلاب روسونری

میلان مدت‎هاست که در دوران گذار است. این تیم از بحرانی به بحران دیگر می‏رسد، هرچند انتظار می‎رود با ولخرجی چینی‎ها به عنوان مالک جدید این باشگاه انتظار می‎رود این تیم فصلی متفاوت را تجربه کند. این تیم به تازگی 209 میلیون یورو خرج خرید بازیکن کرده است. به نظر می‎‏رسد آخرین ورودی این تیم هم نیکولا کالینیچ خواهد بود.

ناپولی کلاسیک

مائوریتسیو سری برای دومین سال در سن پائولو هدایت ناپولی را به عهده دارد و با سخت‎کوشی به دنبال احیای این تیم است. این تیم مطمئنا میلان و یووه را آزار خواهد داد. این تیم زمانی که در لیگ قهرمانان در میان تیم‎های بزرگ قرار گرفته بود توانست خودش را به عنوان یکی از تیم‎های خوب و معتبر معرفی کند.

بازیکنی از طلا

بورخا والرو در ازای 5.5  میلیون یورو آمده تا تیری برای تفنگ لوسیانو اسپاالتی باشد که می‎خواهد اینتر را به هدف بازگشت به رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا هدایت کند.

پسری به نام اینزاگی

لاتزیو موفق شد قهرمان سوپرکاپ ایتالیا شود و نباید درخشش سیمونه اینزاگی در این تیم را نادیده گرفت.  لاتزیو فصل قبل هم خوب کار کرد و به نظر برای این فصل حرف‎های زیادی برای گفتن دارد.

جدایی کاپیتان

فرانچسکو توتی برای زندگی‎ای جدید و متفاوت، این بار بیرون از زمین بازی آماده می‏شود. نه تنها او از رم جدا شده، بلکه لندرو پاردس و آنتونیو رودیگر هم دیگر در این تیم نیستند و محمد صلاح هم حالا در لیورپول بازی می‎کند.

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-08-19 16:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر