فهرست
شباهت دی‌بروین و بکام: ارسال‌های دقیق
شباهت دی‌بروین و بکام: ارسال‌های دقیق

شباهت دی‌بروین و بکام: ارسال‌های دقیق

آی اسپورت- منچسترسیتی موفق شد لیورپول را در اتحاد شکست دهد و در این بازی کوین دی بروین یکی از بازیکنانی میدان بود که عملکردی ویژه داشت. از نظر من عملکرد او در لیگ برتر انگلیس قابل مقایسه با دیوید بکام است.

کوین دی بروین کیفیت بازی فوق‌العاده‌ای دارد، واقعا خوب کار می‌کند. خود من تجربه بازی در کنار بازیکنی که ارسال‌های عالی انجام می‌دهد را دارم و با کسی بازی کردم که از نظر دقت بهترین پاس‌ها را ارسال می‌کرده است. منظورم هم تیمی سابقم در منچستریونایتد، دیوید بکام است. حالا هم کوین دی بروین مرا یاد او می‌‎اندازد.

او بازیکنی بادقت و منظم است و همه ارسال‌هایی که انجام می‌دهد درست در همان منطقه‌ای که خودش می‎خواهد فرود می‌آید. انگار که از او درخواست کرده‌اند و او هم دقیقا می‌داند باید چکار کند.

همه ما بارها ارسال‌‎های بازیکنان متفاوت را دیده‌‎ایم و دیده‌ایم که هدف بیشتر آن‌ها هم این است که توپ را به منطقه‌ای که خودشان می‌خواهند که عمدتا هم داخل محوطه جریمه است برسانند. اما دی بروین در این زمین تخصص دارد و به اندازه‌ای دقیق این کار را انجام می‌دهد که فکر می کنم حتی می‌تواند بازیکنی که می‌خواهد توپ را برای او ارسال کند را هم انتخاب می‌کند.

دیوید بکام دقیقا همین طور بود. تماشای بازی‌اش همیشه لذت‌بخش بود. در دیدار مقابل لیورپول هرچه بازیکنان قرمزپوش بد کار کردند، بازی دی بروین تماشایی بود و بارها توانست در یک سوم زمین حریف آن‌ها را آزار داده و خط دفاعی را به هم بریزد.

او همچنین پاس گل اول بازی را به آگوئرو داد و در صحنه گل گابریل ژسوس هم ارسالی دقیق داشت. با درخشش او بود که منچسترسیتی نیمه دوم به دور از استرسی را پشت سر گذاشت.  

او در بازی مقابل لیورپول بهترین بازیکن میدان شد. 2 پاس گل داد، 3 موقعیت گل ایجاد کرد و بیشتر از هر بازیکنی در لیگ برتر پاس گل داده است.

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-09-11 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر