فهرست
پرسپولیس 2015 با ترکیب ایران 2006 / برانکو پیرمردها را می‌خواهد؟
پرسپولیس 2015 با ترکیب ایران 2006 / برانکو پیرمردها را می‌خواهد؟

پرسپولیس 2015 با ترکیب ایران 2006 / برانکو پیرمردها را می‌خواهد؟

آی اسپورت – روزی که برانکو ایوانکوویچ وارد ایران شد، از نزدیکانش سراغ آندرانیک تیموریان را گرفت. یکی از ستاره‌های تیم ملی در جام جهانی 2006 که هنوز کیفیت سابقش را حفظ کرده است. همانجا بحث حضور تیموریان در پرسپولیس جدی شد و محمد نوری ادعا کرد برای آوردن آندو به پرسپولیس تلاش می‌کند.

دیروز برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از علاقه برانکو به خرید مهدی رحمتی نوشتند. رحمتی در دوران برانکو دروازه‌بان ذخیره تیم ملی بود اما مثل مبعلی به جام جهانی 2006 دعوت نشد.

اگر این گمانه‌زنی‌ها صحت داشته باشد، یعنی برانکو می‌خواهد تیم سال آینده‌اش را بر اساس ستاره‌های دوران حضورش در تیم ملی ببندد. ستاره‌هایی که بجز تیموریان، رحمتی و مبعلی، بعضی دیگر از آن‌ها مثل جواد نکونام، حسین کعبی، آرش برهانی، جواد کاظمیان، محمد نصرتی و مسعود شجاعی هنوز فوتبال بازی می‌کنند.

در این لیست حداقل 4-5 بازیکن هنوز شرایط حضور در تیمی مثل پرسپولیس را دارند. تیموریان، رحمتی، مبعلی، شجاعی و نصرتی همین حالا هم از خیلی بازیکنان فعلی پرسپولیس آماده‌تر هستند اما اگر برانکو واقعا چنین هدفی داشته باشد، پرسپولیس فصل آینده رکورد مسن‌ترین تیم لیگ برتر را می‌شکند.

فعلا برانکو تا آخر فصل برای دادن لیست خریدهایش مهلت خواسته و بازیکنی را رسما به مدیران باشگاه معرفی نکرده است.

     
آی اسپورت
2015-04-19 16:09:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر