فهرست
75هزار نفر در جوزپه مه آتزا؛دربی پرابهت میلانی ها در میانه جدول
75هزار نفر در جوزپه مه آتزا؛دربی پرابهت میلانی ها در میانه جدول

75هزار نفر در جوزپه مه آتزا؛دربی پرابهت میلانی ها در میانه جدول

 

آی اسپورت- در دربی امشب میلان و اینتر در ورزشگاه جوزپه مه آتزا را 75هزارنفر از نزدیک تماشا می کنند که 15 هزار نفر آنها را خارجی هایی که برای تماشای بازیکنان غیرایتالیایی دو تیم بلیط تهیه کرده اند،  شکل داده اند. با اینکه میلان و اینتر دربحرانی بی سابقه به سر می برند و هیچ یک از دو تیم در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده اند، اما دربی مادونینا همچنان جاذبه های دیرینه خود را حفظ کرده و به دلیل حضور بازیکنان خارجی درترکیب هر دوتیم همچنان یک رویداد بین المللی مهم محسوب می شود.

دربی میلان چند روز پیش از شروع اکسپو 2015 در این شهر، با درخواست های زیادی برای تهیه بلیط این بازی روبرو شد. 15هزارنفر از 75 هزار نفری که این بازی را از نزدیک تماشا می کنند، ملیت خارجی دارند. 30 هزار بلیط هم دراختیار هواداران اینتر که آبونمان فصل دارند و دراین مسابقه میزبان هستند، گذاشته شده است.

دلیل این استقبال گسترده از دربی میلان، تراکم بازیکنان خارجی در ترکیب هردو تیم بیش از هر زمان دیگری است. اینتر اریک توهیر اندونزیایی و میلان که به زودی به تایلندی ها فروخته خواهد شد، همواره برای هواداران کشورهای شرق آسیا تیمهای جذاب و دوست داشتنی بوده اند. میلان این هفته درعین حال پذیرای همایشی با حضور همه طراحان و آرشیتکت ها از  سراسردنیا بود. خیلی از آنها تصمیم گرفتند سفر خود را با تماشای دربی مدونینا در جوزپه مه آتزا به پایان رسانند.

البته آمار همچنین نشان می دهد که این بازی نسبت به بازی رفت که روز 23 نوامبر 2014 برگزار شد،   تماشاگران کمتری خواهد داشت. در بازی رفت که میلان میزبان بود، 79هزار و 173 نفر که بیشتر آنها کنجکاو تماشای بازگشت روبرتو مانچینی به نیمکت اینتر بودند، در ورزشگاه حضور داشتند. بهرحال این مسابقه به عنوان یک بازی پردرآمد در ذهن باشگاه اینتر باقی خواهد ماند. 250 خبرنگار از سراسر جهان، 60 عکاس داخل ورزشگاه و 300 اوپراتور فنی تلویزیون و رادیو و 25 شبکه تلویزیونی مختلف و 13 شبکه رادیویی در سن سیرو حاضر خواهند بود و این مسابقه در 200 کشور جهان به طور مستقیم پخش خواهد شد. جدول رده بندی لیگ اهمیت زیادی دارد. دنیا نمی خواهد دربی اینتر و میلان را از دست بدهد...

 

     
آی اسپورت
2015-04-19 16:09:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر