فهرست
رائول به میادین بازگشت/ بدون گل با کلی تشویق
رائول به میادین بازگشت/ بدون گل با کلی تشویق

رائول به میادین بازگشت/ بدون گل با کلی تشویق

آی اسپورت-  حاضران در استادیوم «جیمز شورت» برای رائول گونسالس بلانکو سنگ تمام گذاشتند.

اسطوره رئال مادرید در اولین بازی خانگی لیگی‌اش  برای کاسموس نیویورک آمریکا مقابل دیدگان 12 و 550 تماشاگر مشتاق، گلی نزد اماقدرتش را به پله، یکی از میهمانان ویژه بازی اثبات کرد.

 قرار بود بکن باوئر هم این رقابت  را از نزدیک ببیند اما رئیس افتخاری بایرن به شکل ناگهانی، قبل از شروع جدال مجبور به حضور در آلمان با یک پرواز اختصاصی شد.

با این اوصاف شماره 7 سابق رئال مادرید پس از مدتی دوری به دلیل مصدومیت همسترینگ در بازی با «فوردلادردیل»، با وجود عدم اطمینان از آمادگی کاملا به میدان رفت.

 ستاره سابق رئال مادرید در این باره گفت:« صادقانه تصور می‎‌کردم به این بازی نمی‌رسم اما واقعا خوشحالم که درحد توانم خوب ظاهر شدم.»

تشویق شدید از سوی هواداران، هنگام تعویض در دقیقه 93 نشان داد رائول  37 ساله هنوز محبوب و تواناست. او در این بازی نه گلی زد و نه پاس گلی داد اما هموطنش مارکوس سنا با تداوم نمایش های درخشان، گل اول بازی را به ثمر رساند و لئو فرناندس، زننده اولین گل فصل کاسموس در دقیقه 48، کاملا تیم تامپابای را ناامید کرد.

 با این برد کاسموس 7 امتیازی در پایان هفته سوم صدرنشین لیگ آمریکا شد و ادمونتون که در پیش فصل، مدعی اول قهرمانی بود، حالا تیم یک امتیازی رده دهم است. 

     
آی اسپورت
2015-04-19 16:16:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر