فهرست
کی روش هنوز هم ممنوع الخروج است/ هاستجِ پرتغالی!
کی روش هنوز هم ممنوع الخروج است/ هاستجِ پرتغالی!

کی روش هنوز هم ممنوع الخروج است/ هاستجِ پرتغالی!

آی اسپورت- اولین روز سال جدید برای تیم ملی، با یک اتفاق تلخ شروع شد. کارلوس کی روش در ادامه داستان های مالیانی، درست در آستانه اردوی اروپایی تیم ملی ممنوع الخروج شده بود و همین موضوع، دلیل محکمی برای او بود تا به همکاری اش با فوتبال ایران ادامه ندهد. سی کیو در آن مقطع، از کشور خارج شد و بعد از دو دیدار دوستانه، به ایران بازگشت تا ماجرا را به سرانجام برساند.


در بازگشت به ایران، پاسپورت کارلوس کی روش ضبط شد تا رابطه او و اهالی فدراسیون فوتبال تیره تر شد. مرد پرتغالی عصبانی، در کنفرانس خبری اش، در توصیف شرایطی که در آن قرار دارد از واژه «گروگان» استفاده کرد و انتقادهای زیادی را نیز به جان خرید. چند روز بعد، انتشار ناگهانی قرارداد او نشان داد که گروهی از تصمیم سازان فوتبال ایران، موافق ادامه همکاری با این مربی نیستند و راه های مختلفی را برای ضربه زدن به سرمایه اجتماعی او تست خواهند کرد.


مشکل ممنوع الخروجی سرمربی تیم ملی ایران، همچنان پابرجاست و بدون تردید این موضوع تصویر ایده آلی از ایران نخواهد خواست. حالا شاید آن هایی که کی روش را به سبب بهانه دادن به دست غربی ها در مصاحبه هایش سرزنش می کردند، باید به این موضوع بپردازند که چرا فدراسیون هر چه سریع تر بر اساس قرارداد، این مبلغ را پرداخت نمی کند تا آقای سرمربی به لحاظ قانونی «وادار» به حضور در ایران نباشد. طبعا در صورت جدایی کی روش، ماجرای پاسپورت به جانشین او نیز خواهد رسید و او احتمالا ترجیح خواهد داد قرارداد سفت و سخت تری با علی کفاشیان امضا کند!

     
آی اسپورت
2015-04-19 16:31:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر