فهرست
اولین آزمون آسیایی برانکو/ 22 بازیکن به دوحه می روند
اولین آزمون آسیایی برانکو/ 22 بازیکن به دوحه می روند

اولین آزمون آسیایی برانکو/ 22 بازیکن به دوحه می روند

آی اسپورت- کمتر از یک هفته بعد از شکست خانگی در ورزشگاه آزادی در تقابل با سپاهان، برانکو ایوانکوویچ باید نخستین تجربه آسیایی اش روی نیمکت پرسپولیس را پشت سر بگذارد. پیروزی برابر النصر، شانس صعود پرسپولیس به دور بعد را بسیار افزایش داده است. آن ها با یک تساوی در زمین لخویا، راهی دو بعد خواهند شد و با پیروزی در زمین قهرمان لیگ قطر، رتبه اول شان در جدول را نیز قطعی خواهند کرد. شکست اما صدر جدول گروه را از سرخپوشان می گیرد و ممکن است معادلات صعود آن ها را نیز با پیچیدگی روبرو کند.


برانکو برای این مسابقه حساس، 22 بازیکن را با خود به قطر خواهد برد. سوشا مکانی و مسعود همامی درون دروازه، رضا خانزاده، حمید علی عسگر، بابک حاتمی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر و مایکل اومانیا در دفاع، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، رضا خالقی فر، محمد نوری، فرناندو گابریل، پیام صادقیان، هادی نوروزی، مهدی دغاغله، امید عالیشاه و میلاد کمندانی برای خط هافبک و ژوزه تادئو، علی علیپور، محمد عباس زاده و مهدی طارمی در خط حمله، این 22 بازیکن را تشکیل می دهند.


احتمالا پرفسور در این مسابقه، چند بازیکن از ترکیب ثابت اش در نبرد با سپاهان را تغییر خواهد داد. خانزاده و علی عسکر، جدی ترین گزینه های تغییر در ترکیب به شمار می روند و بازگشت محسن بنگر نیز، می تواند خبر خوبی برای سرخپوشان باشد. آن ها برای گریز از شکست در زمین لخویا، باید از اشتباهات کودکانه هفته قبل پرهیز کنند. فراموش نکنیم که لخویا بعد از شکست سنگین در آزادی، انگیزه زیادی برای انتقام گرفتن از سرخپوشان خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-19 16:42:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر