فهرست
آتش بس برانکو و کی‌روش؛ موافقت با ریکاوری
آتش بس برانکو و کی‌روش؛ موافقت با ریکاوری

آتش بس برانکو و کی‌روش؛ موافقت با ریکاوری

 آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس موافقت کرد تا ملی‌پوشانش که پس از انجام هر بازی یک روز و نیم در اختیار سرمربی تیم ملی باشند. پس از مشخص‌ شدن قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی‌روش در برنامه ۹۰ رسما اعلام کرد می‌خواهد یک روز و نیم بازیکنان مدنظرش را که شاغل در لیگ برتر ایران هستند پس از هر بازی در اختیار داشته باشد. همین موضوع باعث شد حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون موافقت یا مخالفت مربیان لیگ برتری مطرح شود. یکی از باشگاه‌هایی که در این زمینه بیشترین ملی‌پوش را دارد، باشگاه پرسپولیس است و خیلی‌ها تصور می‌کردند شاید درخواست سرمربی تیم ملی موجب ایجاد اختلاف بیشتر میان برانکو و کارلوس کی‌روش شود اما در نهایت میانجیگری افشین پیروانی باعث شد تا سرمربی پرسپولیس با حضور ملی‌پوشانش در برنامه ریکاوری تیم ملی موافقت کند. به این ترتیب ملی‌پوشان باشگاه پرسپولیس می‌توانند یک روز و نیم پس از هر بازی در اختیار سرمربی تیم ملی باشند.

ایسنا

 

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-01-02 00:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
jabi
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
واقعا نمیفهمم این یک و نیم روز چه تاثیری رو بازیکن داره؟ این کار بیشتر بازیکنارو دچار دوگانگی بین باشگاه و تیم ملی میکنه.
**
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۰۶
حق با شماست جناب سر الکس فرگوسن.
۵
Ashkanred
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۰۹
اجازه بدهید در حضور آقای کیروش ریکاوری کنند شاید هم یک نوع ریکاوری جدید رو انجام بدهند . البته بازیکن ها هم در زمان بازی ها درگیری فکری برای تیم ملی نخواهند داشت و بهانه ای هم دست ایشون نخواهد بود.
۳
Saeed
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸
خدا رو شکر بهونه از کیروش گرفته شد حالا ببینیم تو جام جهانی چیکار میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر