فهرست
گزارش روز: قلعه نویی، مثلِ مورینیو!/ دستیارها جواب می دهند
گزارش روز: قلعه نویی، مثلِ مورینیو!/ دستیارها جواب می دهند

گزارش روز: قلعه نویی، مثلِ مورینیو!/ دستیارها جواب می دهند

آی اسپورت- دوری از برد برای 4 هفته متوالی و خارج شدن از جمع مدعیان اصلی قهرمانی، آرامش را از این روزهای باشگاه آبی پایتخت دور کرده است. اوضاع در استقلال، بر وفق مراد هوادارها، مدیریت و کادر فنی پیش نمی رود اما این سه گروه به جای هماهنگ شدن برای بازگشت به شرایط آرمانی در 4 هفته پیش رو، هر کدام ساز خودشان را می زنند و نقشه های منحصر به خودشان را برای فصل بعد می کشند. امیر قلعه نویی، از ابتدای لیگ چهاردهم بارها به صراحت از قهرمانی حرف زده و حتی پای کلمه «قول» را وسط کشیده است اما بعد از ناکامی برابر نفت و فولاد و ذوب و ملوان، دیگر علاقه ای به بررسی مداوم جدول ندارد. او مدتی پیش مدعی شده بود که تیمش 4 هفته زودتر، قهرمان لیگ برتر خواهد شد و حالا درست 4 هفته زودتر از پایان لیگ، با قرار گرفتن در رده پنجم، عکس های نهار مشترک افشارزاده و جدی ترین منتقد سرمربی استقلال یعنی حسن روشن را مرور می کند.


صحبت های تازه مدیرعامل استقلال در مورد مشکلات ذهنی و جسمی تیمش و اشاره او به عدم اجازه امیر برای استخدام روانشناس و آوردن بدنساز جدید برای تیم، نشان از نارضایتی آشکار مدیریت باشگاه از قلعه نویی دارد. امیر اما در آخرین گفتگویش، فعلا ترجیح داده حداقل از طرف خودش به این دعواها دامن نزند و تنها به مشکلات مالی استقلال در 7 ماه اخیر اشاره کند.


درست مثل ژوزه مورینیو که در پرحاشیه ترین روزهای حضور در رئال مادرید، ناگهان تصمیم به سکوت در مورد مسائل حاشیه ساز می گرفت، امیر فعلا واکنشی جدی به صحبت های افشارزاده نشان نداد و باز هم درست شبیه مورینیو، این دستیارها هستند که مشغول انتقال صحبت های مدنظر سرمربی شده اند. در مادرید، روی فاریا و آیتور کارانکا مواضع ژوزه مورینیو را از جانب خودشان مطرح می کردند و حالا در استقلال، این شاهرخ بیانی است که به اظهارنظر در مورد صحبت های افشارزاده می پردازد.


به اعتقاد بیانی، استقلال مشکل بدنساز ندارد و بازیکنانِ تیم به خاطر دریافت نکردن مطالبات شان، تمرکز لازم را در تمرین ها ندارند و همین موضوع به میزان آمادگی آن ها لطمه می زند. بیانی اضافه نشدن روانشناس را نیز ماحصل وضعیت مالی وخیم باشگاه عنوان می کند. نکته کلیدی صحبت های او اما جای دیگری ست. جایی که امیر قلعه نویی با واسطه قراردادن بیانی، انتقامش را از افشارزاده و چلسه امروزش می گیرد:«اش آقای افشارزاده یکبار درتمرینات حاضر می شد د به بازیکنان قوت قلب می داد. یا در سفرها با تیم همراه می شد!».

     
آی اسپورت
2015-04-19 17:09:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر