فهرست
حمله ایجنت توره به سیتی: پول‌هایتان را برای خودتان نگه‌ دارید
حمله ایجنت توره به سیتی: پول‌هایتان را برای خودتان نگه‌ دارید

حمله ایجنت توره به سیتی: پول‌هایتان را برای خودتان نگه‌ دارید

آی‌اسپورت: یحیی توره درگیر حمله لفظی بی‌سابقه‌ای به کسانی شده که مدیریت باشگاه منچسترسیتی را بر عهده دارند. دیمتری سلوک مدیر برنامه‌های او که در موناکو مستقر است، گفته باشگاه سیتی از این جهت اعلام کرده در پایان فصل این بازیکن ساحل عاجی را به فروش می رساند چون او را عامل ناکامی‌های خود می داند.

سلوک در مصاحبه اختصاصی با ساندی میرر سخت‌ترین سرزنش‌های خود را متوجه فران سوریانو، مدیر اجرایی سیتی و چیکی بگیریستاین، مدیر فوتبالی این باشگاه کرده و گفت:«بعضی آدم‌ها در این باشگاه سعی می کنند همه اتفاقات ناگوار این فصل را به گردن یحیی توره بیندازند. آنها نمی خواهند مسئولیت کارهایشان را به عهده بگیرند. من درباره مقامات اجرایی صحبت می کنم که بازیکنانی را با قیمت زیاد خریدند و بعد مجبور شدند آنها را روی نیمکت بنشانند، کسانی که استوان یووتیچ را با هزینه‌ای هنگفت خریدند و بعد او را از فهرست تیم برای لیگ قهرمانان کنار گذاشتند. برای پیگرینی متاسفم، او مربی خوبی است اما مدیر ضعیفی است. او با تیمی قهرمان شد که از روبرتو مانچینی به جا مانده بود. به نظر می رسد جواب همه سوال‌ها در سیتی این است که یحیی را سرزنش کنند.»

پیگرینی اخراج می شود اگر سیتی نتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بگیرد اگرچه نقش سوریانو و بگیریستاین نیز در این ناکامی نادیده گرفته نمی شود چون باشگاه برای خریدن الیاکیم مانگالا، ویلفرد بونی، فرناندو، ویلی کابایرو و باکاری سانیا 86 میلیون پوند هزینه کرد بدون اینکه تاثیر مثبتی در تیم داشته باشند.

گفته می شود سیتی می خواهد در پایان فصل از دست توره خلاص شود که هفته‌ای 220 هزار پوند دستمزد می گیرد و مانچینی، می خواهد او را به تیم جدیدش، اینتر اضافه کند.

سلوک ادامه داد:«یحیی سال خیلی سختی داشته. او در جام جهانی و جام ملت‌های آفریقا بازی کرده و تقریبا در تمام دقایق بازی‌های سیتی حضور داشته.برادرش هم سال گذشته فوت کرد و این تاثیر روانی بدی رویش گذاشت. مشکل اینجا است که سیتی می خواهد او همه کار کند، هم گل بزند، هم پاس گل بدهد و هم خوب دفاع کند اما او همه این کارها را یک نفره نمی‌تواند انجام دهد. جالب است که سیتی در دوران حضور یحیی در جام ملت‌ها حتی یک برد هم به دست نیاورد. اگر سیتی می خواهد یحیی برود باید رسما اعلام کند. دو تا از بزرگترین باشگاه‌ها از من درباره او سوال کرده‌اند و مطمئنم اگر سیتی چنین چیزی را اعلام می کند ظرف 24 ساعت 10 باشگاه برای جذب او پا پیش می گذارند. اگر سیتی نگران پولش است می تواند پول‌هایش را برای خودش نگه دارد چون می دانم تیم‌های دیگری هستند که به اندازه الان به او پول می دهند.»

     
آی اسپورت
2015-04-19 17:39:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر