فهرست
شالکه - رئال مادرید: پایان طلسم کهکشانی ها در خاک ژرمن ها؟
شالکه - رئال مادرید: پایان طلسم کهکشانی ها در خاک ژرمن ها؟

شالکه - رئال مادرید: پایان طلسم کهکشانی ها در خاک ژرمن ها؟

آی اسپورت- رئال مادرید این فرصت را دارد تا چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمان با شکست میزبانش شالکه به رکورد بسیار ضعیفش در خاک آلمان پایان دهد.

غول اسپانیایی پایتخت نشین، چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها راهی آلمان می شود، جایی که آنها از 25 بازی اخیرشان برابر حریفان آلمانی در آلمان فقط یک بار طعم پیروزی را چشیدند، که آن هم در سال 2000 برابر بایرلورکوزن بود.

-

-
با تمام این اوصاف، پسران کارلو آنچلوتی که اخیرا تیمی بسیار آماده بودند؛ با توجه به شکست بارسا و اتلتیکو مادرید موفق شدند با سه امتیاز اختلاف صدر جدول لالیگا را به تنهایی تصاحب کنند؛ بنابراین با اعتماد به نفس کاملی به جدال میزبان آلمانی خود شالکه می روند.

سفید پوشان مادرید از 16 بازی اخیرشان در مجموع رقابت ها 15 برد دارند و در پنج بازی اخیرشان فقط دو گل خوردند؛ ضمن اینکه آنها همچنین بهترین تیم گلزن در مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان بودند.

رئال در مرحله ی گروهی برابر تیم هایی چون کوپنهاگن دانمارک، گالاتاسرای ترکیه و یوونتوس در مجموع 20 بار گلزنی کرد که 9 تای آن را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند و از این حیث در مرحله گروهی یک رکورد محسوب می شود.

رونالدو سه بازی اخیر تیمش در لیگ را به دلیل محرومیت از دست داد اما انتظار می رود چهارشنبه شب در بازی برابر شالکه به ترکیب اصلی بازگردد. کارلو آنچلوتی پیش از این به عنوان سرمربی با میلان موفق شده برابر شالکه در فصل 06-2005 لیگ قهرمان طعم پیروزی را بچشد.

-

-
در عین حال، شالکه در رقابت های داخلی ضمن رکورد صد در صد پیروزی که از شروع نیم فصل دوم تا تساوی بدون گل جمعه شب برابر ماینز ادامه داشت، عملکرد خوبی در بوندس لیگا داشتند

هر چند که آن تساوی باعث شد تا رکورد صد در صد پیروزی های شالکه در نیم فصل دوم از بین برود اما آنها هنوز در جمع چهار تیم برتر بوندس لیگا هستند.

جولیان دراکسلر با سپری کردن مصدومیتش از ناحیه قوزک پا می تواند تیمش را در این بازی حساس همراهی کند و قطعا خبر خوب در آستانه ی این دیدار برای تیم میزبان بازگشت جولیان دراکسلر به ترکیب خواهد بود.

دراکسلر می تواند در کنار بازیکنانی چون کوین پرینس بوآتنگ، مکس مایر و کلاس یان هونتلار -که برابر باشگاه سابقش قرار می گیرد- در ترکیب اصلی به میدان برود


با وجود اینکه رئال آمار بسیار ضعیفی در خاک آلمان دارد، شالکه هم باید مراقب باشد که از این دیدار امتیاز لازم را بگیرد؛ چرا که آنها در هفت بازی اخیرشان در خاک اسپانیا هرگز موفق به کسب پیروزی نشدند.


     
آی اسپورت
2014-02-26 09:36:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر