فهرست

دی‌ماریا به دنبال تمدید قرارداد خانه‌: می خواهم در منچستر بمانم!

آی‌اسپورت: ساندی پیپل گزارش داد آنخل‌ دی‌ماریا به لویی فن‌خال گفته از حضور در منچستریونایتد راضی است و می خواهد فصل بعد هم در این تیم بماند. گرانترین خرید تاریخ فوتبال بریتانیا که با 59.7 میلیون پوند از رئال مادرید به اولدترافورد آمده در حال مذاکره برای تمدید قرارداد آپارتمانی است که در مرکز شهر منچستر اجاره کرده.

این بازیکن آرژانتینی در ماه فوریه خیلی اذیت شد چون خانواده‌اش در عمارت 4 میلیون پوندی خود درگیر یک دزدی مسلحانه شدند، عمارت آ»ها در دهکده چشایر است که وین رونی و بسیاری از بازیکنان یونایتد در آن اقامت دارند. او و همسر و دخترش مشغول صرف شام بودند که دزدان مسلح قصد ورود زوری به خانه را داشتند و او با مربی و چند مقام ارشد باشگاه صحبت کرد و گفت می خواهد از انگلیس برود.

مربی هلندی اخیرا خیلی دربرابر رفتن او مقاومت نکرده اما این بازیکن 27 ساله که در باخت دیشب به چلسی تنها به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت.

دی‌ماریا به دوستانش گفته امسال سخت‌ترین سال دوران بازی او بوده به این خاطر که با فوتبال فیزیکی و فشرده لیگ برتر مشکلات جدی داشته. او از 5 اکتبر تا به حال در لیگ گل نزده یعنی بیش از شش ماه و در جریان باخت یک-2 ماه گذشته به آرسنال در جام حذفی به خاطر هل دادن داور کارت قرمز گرفت.

اما با وجود این روند ناامیدکننده، فن‌خال از تلاش و نگرش این بازیکن راضی است و اطمینان دارد فصل آینده نقش مهمی در تیمش ایفا می کند.

     
آی اسپورت
2015-04-19 18:43:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر